طراحی سایت شرکتی در تبریز با گرافیک و طرح اختصاصی

یکی از خدمات شرکت یوتا طراحی سایت شرکتی در تبریز با ارائه طرح گرافیکی اختصاصی روی cms اختصاصی و سیستم مدیریت محتوای وردپرس است.

چرا وب سایت ؟

وقتی شرکتی ثبت می شود. به دنبال ان اولین اقدام برای معرفی خود در فضای مجازی , طراحی سایت شرکتی است . از این طریق می تواند محصولات و یا خدمات خود را به تمام دنیا معرفی کند.
اما اینکه چرا شرکت حتما باید وب سایت داشته باشد . باید بگویم تبلیغات سنتی دیگر جایگاه قبلی خود را از دست داده اند . از طرفی هر روز حداقل 2.3 ملیون جستجو در فقط گوگل اتفاق می افتد . و کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که از اینترنت استفاده نمی کند . پس بهترین راه برای معرفی شرکت اینترنت و طراحی وبسایت شرکتی است .

ویژگی های وبسایت شرکتی

مهمترین ویژگی یک وب سایت شرکتی معرفی محصولات و خدمات آن شرکت است .

اما اینکه سایت شرکتی به چه صورتی طراحی شود خود یک بحث طولانی دارد و ما تنها در این بخش توضیحات کلی ارائه می کنیم . البته شما می توانید برای اینکه زودتر به نتیجه برسید با مشاورین ما در یوتا تماس بگیرید .

وقتی کاربر وارد وب سایت شرکتی شما می شود باید بتواند به راحتی تمام سایت را بدون اینکه اذیت شود بگردد و دسترسی به محصولات و خدمات شما برایش آسان باشد . این ویژگی رابط کاربری یا UI وب سایت خوانده می شود .

کاربر بتواند از محتوای وب سایت استفاده کند . مطلبی که در سایت شرکتی منتشر می شود باید مفهوم ارائه خدمات را برساند . برای این کار می توانید از تولید محتوای حرفه ای یوتا استفاده کنید . یا می توانید خودتان با آموزش تولید محتوا کار را پیش ببرید .

ویژگی دیگر صفحات وب سایت به صورت کاملا حرفه ای باید تفکیک شده باشد . بطوری که کاربران به راحتی بتوانند از طریق منو بار صفحه اصلی به همه صفحات دسترسی داشته باشند .

صفحات شامل : صفحه محصولات یا خدمات , در باره ما , تماس با ما , مقالات , لیست قیمت خدمات یا لیست قیمت محصولات , رزومه و تقدیر نامه ها , گالری تصاویر و ویدئو و …

بر اساس نیاز در طراحی سایت شرکتی تعداد صفحات وب سایت ها فرق خواهد کرد . و نیاز به تولید محتوا برای هر سایت شرکتی متفاوت است .

29

طراحی سایت کافی است؟

با طراحی سایت نمی توان گفت شما دیگر کار را تمام کرده اید و می توانید شروع به در آمدزایی کنید .
پس چی ؟   خیلی ساده است .
خودتان را جای کاربر اینترنت قرار دهید وقتی می خواهید محصولی را پیدا کنید و آن را خریداری کنید چکار می کنید .
مسلما جستجو …
در روز 2.3 و حتی بیشتر جستجو در گوگل رخ می دهد . و تنها برندگان این جستجو ها وب سایت هایی هستند که در نتایج اول گوگل قرار دارند . و شما از این نتایج خرید می کنید .
فک کنم منظورم را متوجه شدید . بله درسته شما باید در این جایگاه قرار بگیرید تا بتوانید محصولات و یا خدمات شرکت خود را به فروشید. برای این کار راهکارهای زیادی داریم که در ادامه و حتی در صفحات دیگر سایت برای شما به صورت کامل شرح خواهیم داد . با ما باشید !

اولین قدم بعد از طراحی سایت

تولید محتوای با کیفیت برای سایت است، این کار ماست.

Pngtree—modern flat design concept of 5332904

طراحی سایت شرکتی در تبریز ارزان

من از این جمله تبلیغاتی اصلا خوشم نمی آید . همه می دانیم که این تبلیغات یا یک نوع کلاه برداری است .
خب طراحی ارزان مثلا چقدر ارزان یا بهتر بگیم از چه قیمتی ارزان ؟ هیچی مشخص نیست . خیلی ساده و صادق با مشتری حرف بزن.
بهترین راهکار شنیدن خواسته های مشتری است . و بعد سنجیدن توانایی خود و یا شرکت برای انجام طراحی سایت شرکتی در تبریز پس قبل از اینکه خواسته مشتری را نشنیده اید لطفا صحبت از هزینه نکنید .
هزینه و تعرفه طراحی سایت چقدر است ؟
هیچ معیار مشخصی برای تعیین قیمت طراحی سایت وجود ندارد تا زمانی که صاحب وب سایت هر آنچه را که می خواهد بر روی کاغذ بیاورد . بعد از آن می توان به راحتی بر اساس مدت زمان انجام کار + پیچیدگی آن هزینه مناسب اعلام کرد .

کار پشتیبانی سایت شرکتی به چه صورت است؟

بدون شک مهمترین کار نگهداری و پشتیبانی سایت است .
با ما همراه باشید تا توضیح دهیم .

5 مرحله اساسی طراحی سایت شرکتی در تبریز

طراحی سایت شرکتی در دنیای امروز به دلیل پیشرفت علم و فناوری برخلاف گذشته، کار راحتی است و کاربرد زیادی دارد. برای یک شرکت هم می توان به صورت اختصاصی سایت طراحی کرد و هم از طریق وردپرس؛ وردپرس معرفی قالب کسب و کار را برعهده دارد. قالب های وردپرس، سفارشی هستند و شامل همه ویژگی های موردنیاز برای ترویج و ارتقای کسب و کار شرکت شما خواهند شد.

مشخصات سایت شرکتی

سایت های شرکتی به دلایل گوناگونی راه اندازی می شوند. از جمله اهداف ایجاد این گونه سایت ها می توان به بروزرسانی کاتالوگ، ایجاد سایت با ارائه سرویس هایی که همیشه در دسترس هستند و همچنین سیستم هایی که وظیفه پشتیبانی و خدمات رسانی را برعهده دارند، اشاره کرد. شرکت یوتا در زمینه طراحی سایت شرکتی با به کاربردن خلاقیت و نیز بررسی و شناخت درخواست های مشتریان، آماده ی ازائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.

طراحی سایت شرکتی به عنوان یک ستون حضور آنلاین یک شرکت در عرصه ی تجارت و توسعه ی آن می باشد. لازم به ذکر است که نباید سایت شرکتی با یک وب سایت تبلیغاتی اشتباه گرفته شود، به عبارتی دیگر تمرکز وب سایت شرکتی بر این موضوع است که به جای تمرکز بر روی یک محصول یا یک مارک فرعی، یک شرکت را به طور کلی تبلیغ می کند در صورتی که وب سایت های تبلیغاتی فقط بر روی محصولات و یا خدمات خاصی تمرکز دارند.

می توان چنین بیان کرد که وب سایت شرکتی به تبلیغ و یا بازاریابی محصولات اکتفا نمی کند بلکه هدف اصلی آن تاکید بر روی عملکرد کسب وکار، اخبار شرکت، کارکنان و مسئولیت اجتماعی می باشد.

ازجمله اهداف اصلی طراحی وب سایت شرکتی، بازتاب موفقیت شرکت، تقویت شهرت آن، ایجاد اعتماد و اطلاع رسانی درباره خدملات و محصولات می باشد. شرکت یوتا در زمینه طراحی سایت شرکتی با استفاده از بالاترین خلاقیت و شناخت نیازهای مشتریان آماده ارائه ی خدمات تخصصی می باشد.

مراحل طراحی وب سایت شرکتی​

به طور معمول طراحی سایت شرکتی چند مرحله دارد؛ به خصوص زمانی که بخواهیم این خدمات را برون سپاری کنیم. شرکت طراحی سایت یوتا، تمام کارهای مربوط به طراحی سایت شرکتی را با توجه به سلیقه، نیاز و خواست مشتریان انجام می دهد.
به چند مرحله از مراحل طراحی سایت شرکتی اشاره می کنیم:

1- کشف

یکی از مراحل اولیه طراحی وب سایت، کشف می باشد که شامل خلاصه طراحی، تحقیقات مخاطبان و تجزیه و تحلیل رقبا است.

3 3

2- وایر فریمینگ

از مهم ترین مراحل توسعه وب سایت ها، اپلیکیشن و یا مراحل دیگر می باشد. این مرحله به عنوان استخوان بندی پروژه در بسیاری از طرح های بزرگ و پیچیده به کار می رود با این هدف که همه چیز از اول معلوم شود. برای مثال با استفاده از وایرفریم به سرعت و بدون ایجاد دردسر می توان فهمید که تک تک عناصر در کجا قرار داشته و هدف از طراحی آن چیست.

4 3

3- طراحی ، توسعه و تکرار

پس از این که یک قالب مشخص و تایید شد، طراحان وب سایت یک راه حل مناسب و کامل ارائه می دهند. به دنبال مرحله طراحی به مرحله توسعه خواهیم رسید که در این مرحله توسعه دهندگان وب براساس طراحی های انجام شده یک وب سایت به طراحی می کنند که کاملا کاربردی می باشد، بعد از این مرحله تغییرات لازم و تنظیم دقیق وب سایت انجام می گیرد که همان مرحله تکرار می باشد.

5 3

4- بهینه سازی و راه اندازی

در قسمت بهینه سازی، طراحان وب سایت سعی می کنند از وب سایتی که برای جست وجوهای بالا طراحی شده است اطمینان حاصل نمایند و در پایان راه اندازی وب سایت انجام می گیرد که در این مرحله وب سایت برای راه اندازی کاملا آماده است و نتایج بهتری می توان از آن دریافت نمود.
وب سایت های شرکتی فقط مخصوص مشتریان و مصرف کنندگان نیست بلکه باید از آن ها به عنوان ابزاری استفاده شود که ارزش، ماموریت و دستاوردهای شرکت را به سهام داران، سرمایه گذاران و شرکای تجاری منتقل کنند.

6 2

5- بهینه سازی به همراه طراحی وب سایت شرکتی

بهینه سازی سایت شرکتی درمورد موتورهای جست وجو اهمیت بالایی دارد که خود موجب پیشرفت و ارتقا و بازدهی سایت ها و افزایش میزان بازدیدکنندگان و حضور کاربران می شود.

7 3

اهمیت بهینه سازی در دیزاین سایت شرکتی

امروزه اکثر افراد برای یافتن مطالب موردنیاز خود از موتورهای جست وجو استفاده می نمایند و وقتی در صفحه جستجو قرار می گیرند فقط به صفحه اول گوگل متمرکز می شوند در این صورت مسئله ی سئو و بهینه سازی وب سایت به میان آمده و در سایت های شرکتی بسیار موردتوجه قرار می گیرد. بنابراین اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که فقط به صفحه اول گوگل فکر می کنید و نیازمند ورود کاربران بیشتری به سایت خود می باشید، داشتن بهینه سازی و سئو برایتان ضروری و واجب است. این روش همچنین می تواند برای کسب درآمد نیز مفید واقع شود.

طراحی سایت شرکتی ارزان

قطعا شرکت هایی در انجام امور خود موفق می شوند که در بازار اینترنتی کسب و کار خود تصمیمات عاقلانه و هوشمند می گیرند و از ابزارهای بازاریابی و تبلیغاتی مناسب تری استفاده می کنند. به منظور این که در نتایج گوگل، هر وب سایت شرکتی بهتر دیده شود لازم است همه قوانین سئو به بهترین و صحیح ترین شکل ممکن اجرا شود.

علاوه بر موارد گفته شده هر سایتی باید از نظر ظاهر و گرافیک مناسب باشد و همه اصول مربوط به طراحی وب سایت از جمله تجربه کاری و وایرفریمینگ کاملا رعایت شده باشد زیرا این امر موجب افزایش جذب کاربران می شود. با پیشرفت تکنولوژی بیشتر افراد با استفاده از موبایل و یا تبلت به جست وجوی سایت ها می پردازند که به دلیل به وجود آوردن ظاهری مناسب در گوشی ها، نیازمند طراحی سایت شرکتی ارزان می باشیم.

 

مزایای طراحی سایت شرکتی

  • سایت شرکتی بدون در نظر گرفتن محدودیت های مکانی و زمانی، خدمات خود را ارائه داده و به معرفی محصولات و خدمات شما در نتایج گوگل می پردازد.
  • این سایت ها بازار های داخلی و خارجی را افزایش داده و باعث به وجود آمدن کسب و کار های جدید می شود.
  • در سایت های شرکتی می توان نمایندگی های شرکت را معرفی کرد و حتی می توان فرم آنلاین را برای دریافت نمایندگی ارسال نمود.
  • به دلیل طراحی سایت شرکتی به صورت چند زبانه این امکان به وجود آمده است که شرکت شما حالت بین المللی داشته باشد.
  • با استفاده از طراحی سایت شرکتی می توانید دستاوردها و تاریخچه شرکت را معرفی کنید و همچنین رزومه جذاب و حرفه ای را ارائه دهید.
  • طراحی سایت شرکتی باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود و به علت عدم نیاز به نیروی کار در بخش های مختلف شرکت، موجب تسهیل روند کار شرکت ها شده است.