تبریز / خیابان رضانژاد شمالی / ساختمان آردا / طبقه 2 - تهران - میرداماد - خیابان انوار - پلاک ۳۷ - واحد ۲۰
گروه مشاوره یوتا
گروه مشاوره یوتا در کوتاه ترین زمان پاسخ می دهد. 041-33354440 واتساپ

برنامه نویسی اختصاصی

برنامه نویسی اختصاصی تحت وب و اپلیکیشن موبایل

programming_laptop

برنامه نویسی اختصاصی برای چه پروژه هایی مناسب است ؟

در برخی موارد در توسعه برنامه های تحت وب و یا وب سایت ها ، امکانات و خدمات سیستم های مدیریت محتوا پاسخگوی نیاز مالکان کسب و کارها نیست و امکان پیاده سازی موارد درخواستی کارفرماها با این سیستم ها غیر ممکن یا در مواردی به سختی امکان پذیر است. بنابراین اگر شما یک طرح برای پیاده سازی یک برنامه تحت وب دارید باید از مسیر برنامه نویسی اختصاصی اقدام نمایید تا با بهره گیری از دانش مشاوران ، به بهترین انتخاب در این زمینه دست یابید. مشاوران ما در یوتا به شما کمک می کند تا اصطلاحا بهترین زبان برنامه نویسی یا بهترین فریمورک ها در این زمینه پروژه خودتان را به نحو احسن پیاده سازی کنید.

react-png
flutter-png
laravel-png
php-png
js-png
python-png

رایج ترین زبان های برنامه نویسی برای برنامه نویسی اختصاصی

رایج ترین زبان ها در برنامه نویسی اختصاصی که برای طراحی برنامه های تحت وب استفاده می شود زبان برنامه نویسی PHP و ASP است. همچنین در زمینه برنامه های موبایل زبان جاوا ، و همچنین تعدادی از فریمورک های زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت مانند REACT NATIV و FLUTER بسیار مطرح هستند. که به کمک آنها می توان برنامه های موبایل را به بهترین شکل پیاده سازی کرد.

تعرفه برنامه نویسی اختصاصی چگونه محاسبه میشود؟

در پروژه هایی که با برنامه نویسی اختصاصی پیاده سازی می شوند هزینه انجام کار در پروژه های مختلف با توجه به المان های مختلف بسیار متفاوت است و روند کار به این صورت است که پس از مذاکرات اولیه و رسیدن به توافق برای انجام کار ، باید ریز پروژه به صورت دقیق مشخص شود تا با توجه به مستندات ، حجم پروژه مشخص شود. پس از بررسی کارشناسان مشخص می شود پروژه چقدر زمان لازم خواهد داشت و افرادی که روی پروژه کار خواهند کرد چند نفر خواهد بود و همچنین تکنولوژی هایی که در آن استفاده خواهدشد مشخص شود. با محاسبه این موارد مشخص می شود که هزینه حدودی پروژه چقدر خواهد بود.

explain-cost-png