آگهی رپورتاژ در واقع زیرمجموعه ای از روابط عمومی دیجیتالی می باشد. که در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ بسیار حائز اهمیت می باشد. رپورتاژ برای معرفی یک محصول یا خدمت بسیار پرکاربرد می باشد.

بسیاری از کسب و کارها برای تبلیغات، در رسانه های پرمخاطب و پرطرفدار نظیر سایت های پربازدید ، رپورتاژ منتشر می کنند. رپورتاژ نقش بسیار مهمی ، درتحقق اهداف بازاریابی و گرفتن بک لینک دارد.

کافه کانتنت ، تاکنون چندین بار در سایت های معتبر رپورتاژ آگهی منتشر کرده است. مجموعه کافه کانتنت سایت های ناشر را از نظر رتبه الکسا ، اتوریتی ، و سن دامنه سایت بررسی می کند .و با تمرکز روی نگارش مطلوب از لحاظ سئو ، بهترین رپورتاژ ها را در این سایت ها منتشر می کند.

رپورتاژ آگهی  

رپورتاژ آگهی

آگهی رپورتاژ نوعی تبلیغات متنی در قالب گزارش و خبر می باشد که در رابطه با یک موضوع ، برند یا محصول خاص اطلاعاتی در اختیار کابر قرار می دهد. به عبارت دیگر رپورتاژ انعکاس خبری از کسب وکار شما می باشد.

رپورتاژ باید در سایت های پرطرفدار نظیر سایت های خبری و یا سایت های مرتبط با کسب و کار منتشر شود. با استفاده از کلمات کلیدی هدف در متن آگهی باید به سایت مبدا لینک داده شود.

تاثیر رپورتاژ خبری بر سئو سایت

رپورتاژ آگهی تاثیر فوق العاده ای روی سئو سایت شما خواهد داشت. این تاثیر به اندازه ای می باشد که بنیانگذار گوگل، ایده گوگل را با بک لینک آغاز کرد. در واقع بک لینک ها، ایده موتورجستجوی گوگل بود.

در حال حاضر؛ گوگل برای بررسی بک لینک ها، از روش های پیشرفته تر و هوشمندانه تری استفاده می کند. ولی با این وجود انتشار آگهی رپورتاژ موثرترین روش برای اخذ بک لینک های دائمی طبیعی می باشد.

برای سفارش رپورتاژ آگهی می توانید به وب سایت تولید محتوا کافه کانتنت مراجعه کرده و با ثبت نام در این سایت ، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنید. کارشناسان ما آماده ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد. هزینه آگهی رپورتاژ توسط مشاوران به شما اعلام می شود و شما با خیالی آسوده می توانید تصمیم گیری کنید.

تاثیر رپورتاژ خبری بر سئو سایت

رپورتاژ خبری چگونه بر سئوسایت تاثیر می گذارد؟

متن رپورتاژ باید مطابق با اصول سئو نگارش شود. یعنی چگالی کلمات کلیدی اصلی، کلمات کلیدی متشابه و کلمات کلیدی بلند، روان بودن متن، عنوان بندی با کلمات کلیدی بلند، استفاده از کلمات کلیدی در اوایل عنوان و متن و ... باید در آن متن رعایت شود. برای این کار می توانید از کافه کانتنت کمک بگیرید.

بدین صورت با درج رپورتاژ آگهی در سایت های پربازدید هم بازدید آگهی شما بالا می رود و هم سئو سایت شما با استفاده از کلمات کلیدی که بک لینک داده اید ، بهبود می یابد.

ویژگی های محتوای خوب برای رپورتاژ خبری

  • متن رپورتاژ نباید حالت تبلیغاتی داشته باشد. بلکه نشان دهنده ی اطلاع رسانی راجع به یک مطلب باشد.
  • در رپورتاژ، علاوه بر در توجه به اصول سئو، باید احساس خواننده از متن رپورتاژ را مد نظر قرار داد.
  • متن رپورتاژ تقریبا 1000 کلمه ای باشد ، 4 تا بک لینک حداقل یک عکس جذاب مرتبط با متن داشته باشد.
  • در لینک دهی رپورتاژ برروی کلمه کلیدی خاصی تمرکز کنید.
  • متن رپورتاژ باید مبنی بر اصول سئو باشد.

ویژگی های سایت های ناشر رپورتاژ آگهی

سایت هایی که محتوای رپورتاژ در آنجا منتشر می شود باید خصوصیات زیر را داشته باشند:

الکسا

رتبه الکسای این سایت ها باید بالا باشد. هرچه قدر این رتبه بالاتر باشد ، بازدید مستقیم از سایت شما نیز بیشتر خواهد بود.

سن دامنه

دامنه ی سایت های ناشرآگهی باید معتبر باشد، هرچه سن دامنه بیشتر باشد، تاثیر گذاری آن نیز بیشتر می باشد

اتوریتی

منظور از اتوریتی یک صفحه یا سایت ، اعتبار و رتبه آن در گوگل می باشد. هرچه قدر اتوریتی سایت بالاتر باشد، نزد گوگل محبوب تر می باشد. و گوگل به آن سایت اعتماد بیشتری دارد.

تاثیر اتوریتی روی رپورتاژ غیر قابل انکار می باشد. هرچه اتوریتی صفحه ای که رپورتاژ آگهی در آن درج می شود ، بالاتر باشد، تاثیر بیشتری روی سئو سایت خواهد داشت.

ارتباط موضوعی با سایت شما

رپورتاژها تا حد امکان باید در سایت های مرتبط با موضوع کسب و کار درج شوند. در صورتی که تعداد این سایت ها کمتر باشد، می توان آن را در سایت های خبری درج کرد.

برخی از سوالات رایج پیرامون آگهی رپورتاژ

در اینجا به بررسی برخی از سوالات رایج پیرامون رپورتاژ می پردازیم:

رپورتاژ آگهی چیست؟

آگهی رپورتاژ که به آن رپورتاژ خبری نیز می گویند. یک متن خبری پیرامون کسب و کار مربوط می باشد که می تواند برای معرفی یک محصول یا برند استفاده شود. این متن در سایت های پربازدید و سایت های مرتبط با موضوع کسب و کار درج می شود.

درج رپورتاژ خبری علاوه بر تاثیر روی سئو سایت ، بر بازدید سایت و شهرت کسب و کار بسیار موثر خواهد بود.

رپورتاژ آگهی چه کاربردی دارد؟

متن رپورتاژ حاوی بک لینک به سایت شما می باشد. با درج آن در سایت هایی با رتبه الکسای بالا ، بازدید سایت شما نیز افزایش می یابد.

ارتباط بین رپورتاژ خبری و سئو در چیست؟

برای معرفی محتواهای تولید شده به گوگل از رپورتاژ استفاده می شود. سایت های معتبر با درج منظم رپورتاژ سئو سایت خود را بالا می برند.

سفارش رپورتاژ چگونه انجام می شود ؟

برای سفارش رپرتاژ خبری می توانید، به وب سایت کافه کانتنت مراجعه کرده و با ثبت نام در این سایت ، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنید.

هزینه رپورتاژ آگهی چقدر می باشد؟

هزینه رپورتاژ شامل هزینه نگارش متن و هزینه درج آن در سایت های پربازدید می باشد.