برای خیلی از افرادی که دارای کسب و کار اینترنتی با استفاده از وب سایت هستند . پشتیبانی وب سایت اهمیت زیادی دارد . از طرفی خیلی از صاحبان مشاغل دوست دارند در مقاطع مشخصی که بر اساس استراتژی شرکت خود در نظر گرفته اند وب سایت خود را توسعه دهند. بیشتر وب سایت ها دوست دارند به صورت محتوایی کاملا پشتبانی شوند و هر روز وب سایت با مقالات جدید بروز شود .
کافه کانتنت توانایی بررسی  فناوری وب سایت ها را دارد و برای تقویت قابلیت های آنلاین سازمان ها و شرکت ها بهترین راهکار را پیشنهاد خواهد دارد .
کار ما  تولید محتوای وب سایت , پشتیبانی سایت , توسعه و طراحی وب سایت , سئو و بهینه سازی وب سایت اینترنتی است . همین الان با ما شروع کنید .

انواع پشتیبانی دیجیتال

نیاز به پشتیبان وب سایت

خدمات نگهداری از سایت

امروزه برای تمامی مشاغل داشتن وب سایت یک امر اجباری است و افرادی که از این تکنولوژی به دور هستند . بدون شک در آینده کسب و کار خود را در خطر خواهند دید . وب سایت به شما کمک خواهد کرد تا به صورت تمام وقت تمام محصولات خود را در دید مشتریان خود قرار دهید .  البته رقابت اصلی در دیده شدن کالا و خدمات شماست .

رقابت بسیار شدید است .

مهمترین بحث این است که همه می خواهند از طریق وب سایت کسب و کار خود را رونق بخشند و مشتریان خود را نگه دارند و مشتریان جدید جذب سیستم کنند .

برای رسیدن به اهداف خود راهکارهای زیادی وجود دارد . که مهمترین راهکار نگهداری وب سایت است . بدون قدرت وب سایت نمی توانید با رقبای خود در اینترنت رقابت کنید . یک عنصر مهم نگهداری وب سایت بروزرسانی وب سایت و تولید محتوای جدید برای مشتریان است .

از دید مشتریان وب سایت شما باید هر روز بروز باشد تا آنها حس نکنند که شما دور از تحولات هستید . از طرفی وقتی شما وبلاگ و وب سایت خود را به صورت هدفمند محتوا نویسی نکنید گوگل وب سایت های جدید را جایگزین شما خواهد کرد .

شرکت نگهداری و پشتیبانی وب سایت

انتشار محتوا در وب سایت کاری زمان بر است . و شما وقت کافی برای این کار را ندارید و تنها در سال چند بار می توانید به محتوای وب سایت خود سر بزنید . پس بروز رسانی و پشتیبانی وب سایت خود را به ما بسپارید تا خیالتان راحت باشد .

خدمات ما شامل موارد زیر است که در انتها آورده ایم

همکاری استراتژیک

کافه کانتنت به عنوان یک شریک استراتژیک برای مشاغل و سازمان ها عمل می کند. به ساخت و حفظ زیرساخت ها و برنامه های وب آنها کمک می کنیم.

 فناوری منبع باز

ما با چارچوب ها و برنامه های متن باز کار می کنیم – از PHP ، ASP ، Ruby و Javascript گرفته تا CMS مانند وردپرس ، دروپال ، جوملا ، مجنتو و غیره.

توسعه و برنامه نویسی وب

ما قادر به کار با تعداد زیادی از سیستم های مدیریت محتوا ، زبان های برنامه نویسی و برنامه های منبع باز هستیم.

بهینه سازی و افزایش رتبه وب سایت

به بهینه سازی محتوا و کد های برنامه نویسی شده در وب سایت می توانیک در روند رشد سایت تاثیر زیادی داشته باشیم .