تبریز / خیابان رضانژاد شمالی / ساختمان آردا / طبقه 2 - تهران - میرداماد - خیابان انوار - پلاک ۳۷ - واحد ۲۰
گروه مشاوره یوتا
گروه مشاوره یوتا در کوتاه ترین زمان پاسخ می دهد. 041-33354440 واتساپ

پشتـیبــــانی وب ســـــایت

خـــــدمات مــــیزبـــانی و پشتیبانی سایت 2022

support_png

مزایای طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی بدون در نظر گرفتن محدودیت های مکانی و زمانی، خدمات خود را ارائه داده و به معرفی محصولات و خدمات شما در نتایج گوگل می پردازد.

این سایت ها بازار های داخلی و خارجی را افزایش داده و باعث به وجود آمدن کسب و کار های جدید می شود.

در سایت های شرکتی می توان نمایندگی های شرکت را معرفی کرد و حتی می توان فرم آنلاین را برای دریافت نمایندگی ارسال نمود.

به دلیل طراحی سایت شرکتی به صورت چند زبانه این امکان به وجود آمده است که شرکت شما حالت بین المللی داشته باشد.

با استفاده از طراحی سایت شرکتی می توانید دستاوردها و تاریخچه شرکت را معرفی کنید و همچنین رزومه جذاب و حرفه ای را ارائه دهید.

طراحی سایت شرکتی باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود و به علت عدم نیاز به نیروی کار در بخش های مختلف شرکت، موجب تسهیل روند کار شرکت ها شده است.

انواع پشتیبانی دیجیتال

نگهداری وب سایت
مدیریت پروژه و وظیفه
مشاوره استراتژی
مدیریت محتوا
طراحی و توسعه
تجزیه و تحلیل
بازاریابی
سئو
طرح

مزایای طراحی سایت شرکتی

امروزه برای تمامی مشاغل داشتن وب سایت به نوعی یک امر اجباری است و افرادی که از این تکنولوژی استفاده نمی‌کنند، بدون شک در آینده کسب و کار خود را در خطر خواهند دید. وب سایت به شما کمک خواهد کرد تا به صورت تمام‌وقت تمام محصولات خود را در دید مشتریان خود قرار دهید. البته رقابت اصلی در دیده شدن کالا و خدمات شماست .این یک رقابت بسیار داغ است که در انتظار شماست.

مهمترین بحث این است که همه می خواهند از طریق وب سایت کسب و کار خود را رونق بخشند و نرخ حفظ و جذب مشتریانشان را افزایش دهند. برای رسیدن به اهداف راهکارهای زیادی وجود دارد که که مهمترین راهکار نگهداری وب سایت است. بدون قدرت وب سایت نمی‌توانید با رقبای خود در فضای دیجیتال رقابت کنید. یک عنصر مهم نگهداری وب سایت بروزرسانی وب سایت و تولید محتوای جدید برای مشتریان است . از دید مشتریان، وب سایت شما باید هر روز به‌روز باشد تا آنها حس نکنند که شما دور از تحولات هستید. از طرفی وقتی شما برای وبلاگ و وب سایت خود به صورت هدفمند تولید محتوا نکنید، گوگل وب سایت های جدید را جایگزین شما خواهد کرد و رتبه شما تنزل خواهد یافت.

شرکت نگهداری و پشتیبانی وب سایت

انتشار محتوا در وب سایت کاری زمان بر است . و شما وقت کافی برای این کار را ندارید و تنها در سال چند بار می توانید به محتوای وب سایت خود سر بزنید . پس بروز رسانی و پشتیبانی وب سایت خود را به ما بسپارید تا خیالتان راحت باشد .

keep-income
background-asset

خدمات ما شامل موارد زیر است که در انتها آورده ایم

service_card_image

همکاری استراتژیک

کافه کانتنت به عنوان یک شریک استراتژیک برای مشاغل و سازمان ها عمل می کند. به ساخت و حفظ زیرساخت ها و برنامه های وب آنها کمک می کنیم.

service_card_image

فناوری منبع باز

ما با چارچوب ها و برنامه های متن باز کار می کنیم – از PHP ، ASP ، Ruby و Javascript گرفته تا CMS مانند وردپرس ، دروپال ، جوملا ، مجنتو و غیره

service_card_image

توسعه و برنامه نویسی

ما قادر به کار با تعداد زیادی از سیستم های مدیریت محتوا ، زبان های برنامه نویسی و برنامه های منبع باز هستیم

ّ