طراحی سایت شرکتی ارزان ؟ [ تعرفه و هزینه طراحی وبسایت شرکتی ]

طراحی سایت شرکتی و سئو آن یکی دیگر از خدمات کافه کانتنت است . با این شیوه صفر تا صد انجام سایت شرکتی را برای شما فراهم کرده ایم .

چرا وب سایت ؟

وقتی شرکتی ثبت می شود . به دنبال ان اولین اقدام برای معرفی خود در فضای مجازی , طراحی سایت شرکتی است .  از این طریق می تواند محصولات و یا خدمات خود را به تمام دنیا معرفی کند.

اما اینکه چرا شرکت حتما باید وب سایت داشته باشد . باید بگویم تبلیغات سنتی دیگر جایگاه قبلی خود را از دست داده اند . از طرفی هر روز حداقل 2.3 ملیون جستجو در فقط گوگل اتفاق می افتد . و کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که از اینترنت استفاده نمی کند . پس بهترین راه برای معرفی شرکت اینترنت و طراحی وبسایت شرکتی است .

طراحی سایت شرکتی

ویژگی های وبسایت شرکتی

مهمترین ویژگی یک وب سایت شرکتی معرفی محصولات و خدمات آن شرکت است .

اما اینکه سایت شرکتی به چه صورتی طراحی شود خود یک بحث طولانی دارد و ما تنها در این بخش توضیحات کلی ارائه می کنیم . البته شما می توانید برای اینکه زودتر به نتیجه برسید با مشاورین ما در کافه کانتنت تماس بگیرید .

وقتی کاربر وارد وب سایت شرکتی شما می شود باید بتواند به راحتی تمام سایت را بدون اینکه اذیت شود بگردد و دسترسی به محصولات و خدمات شما برایش آسان باشد . این ویژگی رابط کاربری یا UI وب سایت خوانده می شود .

کاربر بتواند از محتوای وب سایت استفاده کند . مطلبی که در سایت شرکتی منتشر می شود باید مفهوم ارائه خدمات را برساند . برای این کار می توانید از تولید محتوای حرفه ای کافه کانتنت استفاده کنید . یا می توانید خودتان با آموزش تولید محتوا کار را پیش ببرید .

ویژگی دیگر صفحات وب سایت به صورت کاملا حرفه ای باید تفکیک شده باشد . بطوری که کاربران به راحتی بتوانند از طریق منو بار صفحه اصلی به همه صفحات دسترسی داشته باشند .

صفحات شامل : صفحه محصولات یا خدمات , در باره ما , تماس با ما , مقالات , لیست قیمت خدمات یا لیست قیمت محصولات , رزومه و تقدیر نامه ها , گالری تصاویر و ویدئو و …

بر اساس نیاز در طراحی سایت شرکتی تعداد صفحات وب سایت ها فرق خواهد کرد . و نیاز به تولید محتوا برای هر سایت شرکتی متفاوت است .

طراحی سایت کافی است ؟

با طراحی سایت نمی توان گفت شما دیگر کار را تمام کرده اید و می توانید شروع به در آمدزایی کنید .

پس چی ؟

خیلی ساده است .

خودتان را جای کاربر اینترنت قرار دهید وقتی می خواهید محصولی را پیدا کنید و آن را خریداری کنید چکار می کنید .

مسلما جستجو …

در روز 2.3 و حتی بیشتر جستجو در گوگل رخ می دهد . و تنها برندگان این جستجو ها وب سایت هایی هستند که در نتایج اول گوگل قرار دارند . و شما از این نتایج خرید می کنید .

فک کنم منظورم را متوجه شدید . بله درسته شما باید در این جایگاه قرار بگیرید تا بتوانید محصولات و یا خدمات شرکت خود را به فروشید . برای این کار راهکارهای زیادی داریم که در ادامه و حتی در صفحات دیگر سایت برای شما به صورت کامل شرح خواهیم داد . با ما باشید !

اولین قدم بعد از طراحی سایت

تولید محتوای با کیفیت برای سایت است . این کار ماست [ CafeCantent ]

 

طراحی سایت ارزان

من از این جمله تبلیغاتی اصلا خوشم نمی آید . همه می دانیم که این تبلیغات یا یک نوع کلاه برداری است .

خب طراحی ارزان مثلا چقدر ارزان یا بهتر بگیم از چه قیمتی ارزان ؟ هیچی مشخص نیست . خیلی ساده و صادق با مشتری حرف بزن.

بهترین راهکار شنیدن خواسته های مشتری است . و بعد سنجیدن توانایی خود و یا شرکت برای انجام طراحی سایت شرکتی پس قبل از اینکه خواسته مشتری را نشنیده اید لطفا صحبت از هزینه نکنید .

طراحی سایت شرکتی ارزان

هزینه و تعرفه طراحی سایت چقدر است ؟

هیچ معیار مشخصی برای تعیین قیمت طراحی سایت وجود ندارد تا زمانی که صاحب وب سایت هر آنچه را که می خواهد بر روی کاغذ بیاورد . بعد از آن می توان به راحتی بر اساس مدت زمان انجام کار + پیچیدگی آن هزینه مناسب اعلام کرد .

 

کار پشتیبانی سایت شرکتی به چه صورت است ؟

بدون شک مهمترین کار نگهداری و پشتیبانی سایت است .

با ما همراه باشید تا توضیح دهیم .

مطالب مرتبط

نظرات کاربران:

پیام خود را وارد کنید