چرا طراحی سایت اداری در تبریز الزامی است؟

حتما تا به حال شما هم برای یک کار اداری به ادارات مختلف سر زده‌اید و به شما گفته‌اند که باید برای فلان طرح از طریق وبسایت اقدام کنید. همین یک تجربه کافی است تا شما به اهمیت طراحی سایت اداری در تبریز و دیگر نقاط کشور آگاه شوید. امروزه ادارات زیادی نظیر اداره آب و برق و گاز، آموزش و پرورش، آب و فاضلاب، شهرداری‌ها، ثبت احوال و غیره برای خود یک سایت اداری دارند. طراحی سایت اداری از این جهت بیشتر ضرورت دارد که اداره بتواند بسیاری از کارها را به‌صورت دیجیتالی شده سازماندهی کند و خدمات را با راندمان بیشتری ارائه دهد.

همچنین مهم است که اعضای یک سازمان و اداره بتوانند برای بهبود نحوه خدمت رسانی، با مشتری به‌صورت مستقیم در ارتباط باشند؛ پس وجود یک پنل کاربری که امکان پیام رسانی در آن وجود داشته باشد الزامی است. ادارات همواره به داشتن ساعات شلوغ و پرکار بسیار معروف هستند؛ به این ترتیب صرفه جویی در زمان و هزینه‌ای که توسط طراحی سایت اداری در تبریز به سازمان ارائه می‌شود غیر قابل انکار است.

علاوه بر این‌ها اهمیت دارد که ما بتوانیم در ادارات به‌خصوص ادارات دولتی، اطلاعات ارباب رجوعان و خود سازمان را به‌صورت کاربردی، امن و همچنین سریع بایگانی و نگهداری کنیم؛ پس وجود یک پایگاه داده متصل به سایت برای اداره نیاز است. در نهایت با استفاده از بستر دیجیتالی و شبکه‌ای شده، اعضای ادارات از مدیران و سرپرستان تا کارمندان بخش‌های کوچک‌تر می‌توانند با یکدیگر در ارتباط باشند و انجام وظیفه کنند.

ضرورت های طراحی سایت اداری

با طراحی سایت اداری در تبریز چه مزایایی به دست می‌آوریم؟

ادارات سازمان‌هایی هستند که عموما به شکل سنتی خدمات خود را کنترل می‌کنند و در این سازمان‌ها رفت‌وآمد ارباب رجوعان و پاسخگویی کارمندان بی‌حوصله یا عصبانی از پرررنگ ترین اتفاقاتی است که می‌توانید تنها با حضور یک ساعته در یک اداره مشاهده کنید. در راستای این امر، طراحی سایت شرکتی در تبریز می‌تواند مزایای زیادی برای تک تک اعضای اداره و همچنین ارباب رجوعان داشته باشد که در این قسمت به بخشی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • یکی از مهم‌ترین مزیت‌های طراحی سایت اداری در تبریز کاهش تردد و آلودگی صوتی در محل کار و ادارات است. امکانات وبسایت باعث می‌شوند مراجعین به‌صورت آنلاین کار خود را انجام دهند و از مراجعه حضوری بپرهیزند.
 • با استفاده از طراحی سایت اداری دیگر کارمندان مجبور نیستند که برای جزیی‌ترین کارها با ارباب رجوعان روبه‌رو شوند و به کارهای اصلی می‌پردازند؛ از آنجا که خدمات جزیی توسط سایت ارائه می‌شود و راندمان افزایش می‌یابد.
 • سیستم اتوماسیون اداری سیستمی است که می‌تواند بخش‌ها را در هماهنگی با یکدیگر حفظ کند و خدمات را سریع‌تر و به‌صورت اتوماتیک به مشتری ارائه دهد. با طراحی وب سایت اداری در تبریز به یک سیستم اتوماسیون اداری کاربردی دست می‌یابید.  
 • همچنین مشتریان شما می‌توانند به علت عدم مراجعه حضوری و قرار نگرفتن در صف‌های طولانی نوبت، در هزینه ایاب و ذهاب و همچنین وقت خود صرفه جویی کنند و رضایت آن‌ها از ارائه خدمات افزایش یابد.
 • با طراحی سایت اداری در تبریز، اعتبار و وجهه کاری اداره شما افزایش می‌یابد؛ مخصوصا اگر سازمان خصوصی باشد. ارباب رجوعان می‌توانند با مراجعه به بخش‌هایی مثل درباره ما یا تماس با ما نسبت به شما اطمینان بیشتری پیدا کنند.
 • هر اداره با توجه به درون مایه کاری خود گاهی از سمت دولت یا سازمانی دیگر مجبور به اجرای طرح‌ها و بخش نامه‌های خاصی می‌شود؛ به این ترتیب با استفاده از طراحی سایت اداری شما می‌توانید سریع‌تر طرح‌های جدید را اطلاع رسانی کنید.

ویژگی‌ها و امکاناتی که باید در طراحی سایت اداری در تبریز وجود داشته باشند.

در طراحی سایت اداری می‌توان امکانات بسیار زیادی را جای داد و از ویژگی‌های بسیار متنوعی برای بهتر کردن وضعیت خدمات ارائه شده در وب سایت استفاده کرد؛ اما وجود این ویژگی‌ها و امکانات به نظر کارفرما وابسته است. در هر حال امکاناتی وجود دارند که استفاده از آن‌ها در طراحی سایت ضروری است:

 • اگر خدمات به‌صورت دیجیتالی و از راه دور انجام می‌شوند ولی نیازمند پر کردن فرم‌ها به‌واسطه ارباب رجوع هستیم، بهتر است بخشی برای دانلود و بارگذاری تمام فرم‌های اداری مرتبط با هر بخش وجود داشته باشد.
 • از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باید طراحی سایت اداری در تبریز داشته باشد، امنیت بالای بستر سایت و سرور اطلاعات است؛ چرا که دیتای مربوط به ارباب رجوعان و همچنین داده‌های اداری در آن ذخیره شده‌اند.
 • وجود بخش درباره ما در یک سایت اداری ضروری است؛ چون شما می‌توانید در آن قسمت به تاریخچه فعالیت‌های شرکت، مشخصات بخش‌های مختلف اداری، خدمات، ساعات کاری و همچنین افتخاراتی که اداره به آن دست یافته است بپردازید.
 • اداره‌ها عموما محل خدمت رسانی به مردم‌اند و اگر صندوقی وجود نداشته باشد که انتقاد، پیشنهاد و حتی شکایت افراد را دریافت کند، درواقع رسالت اداری سازمان انجام نشده است.  
 • اگر یک اداره خدمات گوناگونی را به ارباب رجوعان ارائه می‌دهد، خوب است برای هر نوع خدمت یک درگاه و یک صفحه جداگانه طراحی شود تا با کلیک بر روی منوی اصلی به صفحه مورد نظر منتقل شوند و با آن بخش اداری در ارتباط باشند.
 • عموم مردم به خدمات اداری نیاز دارند؛ اما همه آن‌ها مخصوصا کسانی که سن بالاتری دارند نمی‌دانند چطور باید از سایت بهره ببرند. پس وجود یک صفحه راهنما برای همه خدمات ضروری است.
 • در یک سری وبسایت‌ها برای مثال سجام و یا قوه قضاییه، فرد برای ذخیره نامه‌های اداری و احظاریه‌ها نیازمند یک حساب کاربری است؛ پس طراحی وب سایت اداری در تبریز باید همراه با قابلیت ساخت حساب کاربری باشد.
 • طرح‌های دولتی و بخش‌نامه‌های زیادی هرروزه به اداره‌ها ابلاغ می‌شوند که نیازمند اطلاع رسانی به عموم‌اند. خوب است صفحه‌ای جداگانه را به‌عنوان تابلو اعلانات برای بخش اطلاعیه و اخبار سازمان در نظر بگیرید.
 • یک منوی کاربردی از مهم‌ترین اجزای سایت است تا ارباب رجوعان به سادگی بتوانند به تمام خدماتی که نیاز دارند در سریع‌ترین زمان ممکن دسترسی داشته باشند.
 • گاهی وجود یک صفحه سوالات و پرسش‌وپاسخ با مشتری می‌تواند شما و ارباب رجوع را از شر صحبت‌های تلفنی و مشاوره‌ای با سازمان راحت کند. مشتری مشکل را عنوان می‌کند، کارمند سریع پاسخ می‌دهد و فرد بعدی که چنین مشکلی دارد با مطالعه این بخش به پاسخ خود می‌رسد.
 • خوب است بخش نظر سنجی را هم در قسمتی از طراحی سایت اداری در تبریز به منظور ارزیابی سازمان در نظر بگیریم تا بتوانیم به‌صورت دوره‌ای، خود را بر اساس نتایج بهبود دهیم.
 • همچنین مهم است که سایت اداری با توجه به ذات و ویژگی‌های اداره و همچنین به صورت ساده برای استفاده کاربر طراحی شود و قالبی شکیل داشته باشد.
ویژگی ها و امکانات طراحی سایت اداری در تبریز

چرا باید طراحی سایت اداری در تبریز را به یک تیم حرفه ای بسپاریم؟

طراحی سایت اداری در تبریز یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در فرآیند دیجیتالی شدن اداره است؛ به همین ترتیب باید به بهترین نحو ممکن انجام شود. همچنین از آنجا که مراجعه کنندگان زیادی هرروزه به دلایل مختلف به وبسایت اداره سر می‌زنند؛ پس باید ویژگی‌های یک سایت کاربردی، به خوبی در آن گنجانده شود. تمام این مسائل تنها یک راه حل دارد و آن سپردن طراحی وب سایت اداری در تبریز به یک تیم متخصص است. در این بخش به عوامل مهمی که در این مسئله تاثیر مستقیم دارند اشاره می‌کنیم:

 • تخصص و تجربه تیم: تخصص و تجربه دو بازوی اصلی برای تضمین کیفیت یک کار است؛ به همین ترتیب تیم‌های حرفه‌ای بهترین گزینه برای انجام طراحی سایت اداری درتبریز هستند.
 • طراحی گرافیکی متناسب: با اینکه این مسئله با ساخت سایت اداری رایگان سازگار نیست و تیم‌های مجرب بابت این مسئله هزینه بیشتری دریافت می‌کنند؛ اما این تیم می‌توانند ظاهر سایت شما را به بهترین شکل انجام دهند.
 • طراحی ریسپانسیو: یک تیم ماهر قالب شما و نحوه قرارگیری المان‌ها را طوری برنامه نویسی می‌کند که با تمام دستگاه‌های هوشمند سازگار باشد و ارباب رجوعان از این جهت راضی باشند.
 • به روز رسانی و پشتیبانی به موقع: در همکاری با یک تیم حرفه‌ای دیگر نگران به‌روزرسانی‌ها و خدمات پس از تحویل محصول نخواهید بود؛ چرا که این تیم به‌صورت اخلاقی خود را موظف به پاسخگویی می‌داند.
 • رعایت پروتکل‌های امنیتی: برنامه نویسان ماهر در یک تیم خوب می‌توانند به خوبی پروتکل‌های امنیتی را در بستر سایت رعایت کنند تا طراحی وب سایت اداری در تبریز به بهترین شکل انجام شود.
 • صرفه جویی در زمان و هزینه: با همکاری یک تیم متخصص دیگر نیاز به طراحی دوباره سایت نیست و کار در بار اول با بهترین کیفیت تحویل داده می‌شود؛ پس زمان و هزینه شما صرفه جویی می‌شود.
 • اطمینان از کیفیت محصول نهایی: با اتکا به تجربه و ویژگی‌های منحصربه‌فرد یک تیم ماهر شما از بابت کیفیت محصول نهایی اطمینان خواهید داشت.

اگر به دنبال یک شرکت و یا مجموعه‌ای هستید که بتوانید در زمینه طراحی سایت اداری در تبریز به آن اعتماد کنید، یوتا بهترین گزینه برای شماست. شرکت یوتا به‌عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ در تبریز افتخار این را داشته است که بیش از 10 سال در کنار کسب‌وکارهای مختلف باشد و با طراحی سایت برای آن‌ها، توسعه و رشد بیزینس‌ها را افزایش دهد. این مجموعه می‌تواند با همکاری برنامه نویسان، طراحان گرافیکی و همچنین تیم تولید محتوا بهترین سایت اداری را از نقطه نظرهای متفاوتی برای یک سازمان ارائه دهد.

طراحی رابط گرافیکی مناسب با فضای اداره، به‌کارگیری ابزارهای هوشمند، برقراری امنیت در بستر سایت، طراحی حساب کاربری کاربردی، ایجاد منوی دسترسی به بخش‌های مختلف سایت و بسیاری از موارد کارآمد دیگر از ویژگی‌های سایتی است که یوتا برای شما طراحی می‌کند. همچنین یوتا پس از تحویل محصول هم همراه شماست و به‌روزرسانی و پشتیبانی وبسایت را بر عهده می‌گیرد. با یوتا دیگر از تمام مراحل طراحی سایت اداری در تبریز خیالتان راحت است.

مراحل ساخت و طراحی سایت اداری با یوتا چطور است؟

طراحی سایت اداری در تبریز با یوتا مراحل پیچیده‌ای ندارد و در چند مرحله ساده، یوتا محصول مورد نظر شما را با کمک همکاران خویش طراحی و پیاده سازی می‌کنند. مانند بخش‌های مختلف یک اداره، تیم یوتا نیز هر قسمت از این سایت را آماده کرده و به مرحله بعدی می‌فرستد. در این بخش طراحی وب سایت اداری در تبریز با یوتا برای شما توضیح داده می‌شود.

 • مشاوره و بررسی نیازها: مهم است که برای طراحی هرچه بهتر سایت اداری، نیازها و چالش‌ها خوب درک شوند؛ به این ترتیب یوتا در ابتدا با برگزاری جلسات مشاوره، نیازها و ترجیحات سازمان را بررسی می‌کند.
 • تهیه طراحی اولیه و ایده پردازی: در این مرحله تیم یوتا با همکاری طراحان حرفه‌ای یک طرح اولیه برای شکل محصول پیشنهاد می‌دهد که هم با سلیقه مدیریت سازمان و هم با نیازهای کاربر سازگار است.
 • توسعه زیرساخت‌ها و فناوری: بعد از تاییدیه طرح، زیرساخت‌های فنی و چارچوب سایت آماده سازی می‌شود. قالب سایت می‌تواند به‌صورت سفارشی با زبان‌های برنامه نویسی JavaScript، CSS و HTML کد نویسی شوند و یا با سیستم مدیریت محتوا نظیر WordPress، Joomla و غیره به‌صورت آماده تهیه گردد.  
 • تولید محتوا و درون مایه: گاهی برخی از ادارات دوست دارند که درخصوص جزییات خدمات خود مقالات کاربردی منتشر کنند. به این منظور در این مرحله تیم تولید محتوای یوتا برای تولید محتوای متنی، تصویری و ویدیویی دست به کار می‌شود.
 • طراحی ریسپانسیو: ممکن است ارباب رجوعان با هر دستگاه هوشمندی به سایت اداره سر بزنند؛ پس تیم یوتا طراحی ریسپانسیو را برای سازگارسازی ظاهر سایت با اندازه انواع دستگاه‌ها برای شما انجام می‌دهد.
 • ایجاد پروتکل‌های امنیتی: تیم یوتا حساسیت امنیت داده‌های شما را در نظر می‌گیرد و سعی می‌کند با به‌کارگیری پروتکل‌های امنیتی و تست‌های نفوذ، امن بودن سایت شما را تامین کند.
 • تست و ارزیابی محصول: در نهایت یوتا برای اطمینان از محصولی که ارائه می‌دهد آن را تست می‌کند.
 • تحویل محصول و آموزش: درصورتی طراحی سایت اداری در تبریز با موفقیت تست را بگذارند؛ پس نوبت تحویل محصول به شماست. همچنین یوتا برای بهره‌گیری بیشتر شما آموزش‌هایی را در اختیار شما می‌گذارد.
 • به‌روزرسانی و پشتیبانی: یوتا بعد از تحویل محصول هم به‌صورت دوره‌ای همراه شماست تا مشکلات فنی سایت شما را حل کند و به‌روزرسانی های لازم را انجام دهد.

عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه طراحی سایت اداری در تبریز

ساخت سایت اداری رایگان ممکن است برای همه ادارات یک پیشنهاد وسوسه برانگیز باشد و بسیاری از آن‌ها به دنبال چنین تیمی باشند؛ اما باید گفت که که کیفیت همیشه هزینه دارد. قیمت طراحی سایت در تبریز را شاید نتوان به‌صورت قطعی و با یک عدد ثابت بیان کرد؛ اما می‌توان فاکتورهای تاثیرگذار بر این عدد را شناخت:

 • اگر قرار باشد که سایت شما به‌صورت شخصی سازی شده برای اداره کدنویسی شود، نسبت به زمانی که قالب به‌صورت آماده و اندکی تغییرات تحویل داده می‌شود، هزینه بیشتری خواهد داشت.
 • به‌کارگیری امکانات و ابزارهای هوشمند هرچقدر پیچیده‌تر باشند و وقت بیشتری را از تیم طراحی بگیرد، فاکتور شما شامل قیمت بیشتری خواهد بود.
 • تجربه هزینه بر است؛ به همین دلیل هرچه تجربه یک تیم برای طراحی سایت اداری در تبریز بیشتر باشد، در رنج قیمت منطقی، تیم هزینه بیشتری را از اداره طلب می‌کند.  
 • اندازه وبسایت و همچنین ویژگی‌های آن نظیر تعداد صفحات، منوی دسترسی به خدمات بیشتر، نحوه پیمایش سایت و مواردی از این قبیل تاثیر زیادی روی هزینه نهایی دارند.
 • یک سایت اداری عالی سایتی است که از طریق تمام دستگاه‌های هوشمند در دسترس و قابل استفاده باشد؛ به این ترتیب طراحی ریسپانسیو هم می‌تواند هزینه‌ای بر روی هزینه‌های دیگر بیفزاید.
 • هرچه زیرساخت‌های فنی سایت بهتر تقویت شوند و سرعت و امنیت سایت ارتقا یابد، هزینه بیشتری از سازمان طلب می‌شود.
 • تیم طراحی، پشتیبانی و به‌روزرسانی‌های مربوط به طراحی سایت اداری در تبریز را به‌صورت دوره‌ای و با هزینه اضافی بر عهده می‌گیرد.
عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت طراحی سایت اداری

طراحی سایت اداری در تبریز؛ ایجاد محیطی آکادمیک و دیجیتال در سازمان

سایت‌های اداری امروزه یکی از اصلی‌ترین مهره‌ها برای خدمات رسانی در زمینه‌های مختلف به افراد جامعه است. از ثبت نام در طرح‌های دولتی گرفته تا پرداخت قبض آب و برق و گاز، در حال حاضر به‌واسطه وجود سایت‌های اداری آسان‌تر و سریع‌تر شده است. فراگیری هرچه بیشتر این وبسایت‌ها باعث می‌شود تا اداره‌های بیشتری اعم از خصوصی یا دولتی نسبت به طراحی وب سایت اداری در تبریز و دیگر شهرها علاقه‌مند شوند.

مزایای طراحی سایت اداری از جنبه‌های مختلفی به یک اداره کمک می‌کند و می‌تواند کارها را با راندمان بالاتر و رضایت بیشتر ارباب رجوعان برای سازمان انجام دهد. همچنین همکاری با یک تیم حرفه‌ای در این مسیر می‌تواند کیفیت را بیشتر کرده و محصول نهایی را از نظر کاربرد و زیبایی ضمانت کند. یوتا به‌عنوان یکی از بهترین تیم‌های فعال در حوزه طراحی سایت اداری در تبریز می‌تواند در این مسیر تجربه بیش از 10 سال فعالیت خود را در اختیار شما قرار دهد؛ به این ترتیب در صورت نیاز می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان یوتا در تماس باشید.

سوالات متداول

طراحی سایت اداری در تبریز چه ضرورتی دارد؟

طراحی سایت اداری در تبریز و دیگر شهرها به دلیل مواردی چون انجام فعالیت‌ها به‌صورت غیر حضوری، ارائه خدمات با بهترین راندمان، ارتباط مستقیم با ارباب رجوع، صرفه‌جویی در زمان و هزینه، بایگانی و دسته‌بندی صحیح اطلاعات و ارتباط کارمندان با مدیریت و سرپرستان ضرورت می‌یابد.

هزینه طراحی سایت اداری در تبریز چقدر است؟

هزینه طراحی سایت اداری در تبریز را می‌توانید با مشاوره با یک تیم حرفه‌ای به‌صورت دقیق نسبت سازمان خود به دست آورید؛ چرا که فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت نهایی بسیار زیادند.

برای طراحی سایت اداری در تبریز باید چه کار کنم؟

اگر قصد دارید برای سازمان خود یک سایت به‌خصوص طراحی کنید، می‌توانید به منظور ثبت سفارش، دریافت مشاوره رایگان و همچنین کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره ثابت 04133354440 با شرکت یوتا در ارتباط باشید. همچنین کارشناسان یوتا از طریق شماره همراه 09367284639 در بستر شبکه‌های اجتماعی و سامانه پیامکی در دسترس هستند.

آیا تیم یوتا تنها در زمینه طراحی سایت اداری در تبریز فعال است؟

تیم یوتا علاوه بر طراحی سایت اداری در تبریز با قطعیت حضور پرثمر خود را در زمینه طراحی سایت برای دیگر کسب‌وکارها در سراسر ایران اعلام می‌کند و آماده خدمت رسانی است.