5 مرحله اساسی در طراحی سایت شرکتی – طراحی سایت شرکتی ارزان

طراحی سایت شرکتی

5 مرحله اساسی در طراحی سایت شرکتی – طراحی سایت شرکتی ارزان:

 

طراحی سایت شرکتی

 

طراحی سایت شرکتی در دنیای امروز به دلیل پیشرفت علم و فناوری برخلاف گذشته، کار راحتی است و کاربرد زیادی دارد. برای یک شرکت هم می توان به صورت اختصاصی سایت طراحی کرد و هم از طریق وردپرس؛ وردپرس معرفی قالب کسب و کار را برعهده دارد. قالب های وردپرس، سفارشی هستند و شامل همه ویژگی های موردنیاز برای ترویج و ارتقای کسب و کار شرکت شما خواهند شد.

 

مشخصات سایت شرکتی

 

مشخصات سایت شرکتی

سایت های شرکتی به دلایل گوناگونی راه اندازی می شوند. از جمله اهداف ایجاد این گونه سایت ها می توان به بروزرسانی کاتالوگ، ایجاد سایت با ارائه سرویس هایی که همیشه در دسترس هستند و همچنین سیستم هایی که وظیفه پشتیبانی و خدمات رسانی را برعهده دارند، اشاره کرد. شرکت یوتا در زمینه طراحی سایت شرکتی با به کاربردن خلاقیت و نیز بررسی و شناخت درخواست های مشتریان، آماده ی ازائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.

طراحی سایت شرکتی به عنوان یک ستون حضور آنلاین یک شرکت در عرصه ی تجارت و توسعه ی آن می باشد. لازم به ذکر است که نباید سایت شرکتی با یک وب سایت تبلیغاتی اشتباه گرفته شود، به عبارتی دیگر تمرکز وب سایت شرکتی بر این موضوع است که به جای تمرکز بر روی یک محصول یا یک مارک فرعی، یک شرکت را به طور کلی تبلیغ می کند در صورتی که وب سایت های تبلیغاتی فقط بر روی محصولات و یا خدمات خاصی تمرکز دارند.

می توان چنین بیان کرد که وب سایت شرکتی به تبلیغ و یا بازاریابی محصولات اکتفا نمی کند بلکه هدف اصلی آن تاکید بر روی عملکرد کسب وکار، اخبار شرکت، کارکنان و مسئولیت اجتماعی می باشد.

ازجمله اهداف اصلی طراحی وب سایت شرکتی، بازتاب موفقیت شرکت، تقویت شهرت آن، ایجاد اعتماد و اطلاع رسانی درباره خدملات و محصولات می باشد. شرکت یوتا در زمینه طراحی سایت شرکتی با استفاده از بالاترین خلاقیت و شناخت نیازهای مشتریان آماده ارائه ی خدمات تخصصی می باشد.

 

مراحل طراحی وب سایت شرکتی

به طور معمول طراحی سایت شرکتی چند مرحله دارد؛ به خصوص زمانی که بخواهیم این خدمات را برون سپاری کنیم. شرکت طراحی سایت یوتا، تمام کارهای مربوط به طراحی سایت شرکتی را با توجه به سلیقه، نیاز و خواست مشتریان  انجام می دهد.

به چند مرحله از مراحل طراحی سایت شرکتی اشاره می کنیم:

 

1- کشف

کشف

 

یکی از مراحل اولیه طراحی وب سایت، کشف می باشد که شامل خلاصه طراحی، تحقیقات مخاطبان و تجزیه و تحلیل رقبا است.

 

2- وایر فریمینگ

وایر فریمینگ

از مهم ترین مراحل توسعه وب سایت ها، اپلیکیشن و یا مراحل دیگر می باشد. این مرحله به عنوان استخوان بندی پروژه در بسیاری از طرح های بزرگ و پیچیده به کار می رود با این هدف که همه چیز از اول معلوم شود. برای مثال با استفاده از وایرفریم به سرعت و بدون ایجاد دردسر می توان فهمید که تک تک عناصر در کجا قرار داشته و هدف از طراحی آن چیست.

 

3- طراحی ، توسعه و تکرار

طراحی ، توسعه و تکرار

پس از این که یک قالب مشخص و تایید شد، طراحان وب سایت یک راه حل مناسب و کامل ارائه می دهند. به دنبال مرحله طراحی به مرحله توسعه خواهیم رسید که در این مرحله توسعه دهندگان وب براساس طراحی های انجام شده یک وب سایت به طراحی می کنند که کاملا کاربردی می باشد، بعد از این مرحله تغییرات لازم و تنظیم دقیق وب سایت انجام می گیرد که همان مرحله تکرار می باشد.

 

4- بهینه سازی و راه اندازی

بهینه سازی و راه اندازی

در قسمت بهینه سازی، طراحان وب سایت سعی می کنند از وب سایتی که برای جست وجوهای بالا طراحی شده است اطمینان حاصل نمایند و در پایان راه اندازی وب سایت انجام می گیرد که در این مرحله وب سایت برای راه اندازی کاملا آماده است و نتایج بهتری می توان از آن دریافت نمود.

وب سایت های شرکتی فقط مخصوص مشتریان و مصرف کنندگان نیست بلکه باید از آن ها به عنوان ابزاری استفاده شود که ارزش، ماموریت و دستاوردهای شرکت را به سهام داران، سرمایه گذاران و شرکای تجاری منتقل کنند.

 

5- بهینه سازی به همراه طراحی وب سایت شرکتی

 

بهینه سازی به همراه طراحی وب سایت شرکتی

بهینه سازی سایت شرکتی درمورد موتورهای جست وجو اهمیت بالایی دارد که خود موجب پیشرفت و ارتقا و بازدهی سایت ها و افزایش میزان بازدیدکنندگان و حضور کاربران می شود.

 

 اهمیت بهینه سازی در دیزاین سایت شرکتی

 

 اهمیت بهینه سازی در دیزاین سایت شرکتی

امروزه اکثر افراد برای یافتن مطالب موردنیاز خود از موتورهای جست وجو استفاده می نمایند و وقتی در صفحه جستجو قرار می گیرند فقط به صفحه اول گوگل متمرکز می شوند در این صورت مسئله ی سئو و بهینه سازی وب سایت به میان آمده و در سایت های شرکتی بسیار موردتوجه قرار می گیرد. بنابراین اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که فقط به صفحه اول گوگل فکر می کنید و نیازمند ورود کاربران بیشتری به سایت خود می باشید، داشتن بهینه سازی و سئو برایتان ضروری و واجب است. این روش همچنین می تواند برای کسب درآمد نیز مفید واقع شود.

 

طراحی سایت شرکتی ارزان

طراحی سایت شرکتی ارزان

قطعا شرکت هایی در انجام امور خود موفق می شوند که در بازار اینترنتی کسب و کار خود تصمیمات عاقلانه و هوشمند می گیرند و از ابزارهای بازاریابی و تبلیغاتی مناسب تری استفاده می کنند. به منظور این که در نتایج گوگل، هر وب سایت شرکتی بهتر دیده شود لازم است همه قوانین سئو به بهترین و صحیح ترین شکل ممکن اجرا شود.

علاوه بر موارد گفته شده هر سایتی باید از نظر ظاهر و گرافیک مناسب باشد و همه اصول مربوط به طراحی وب سایت از جمله تجربه کاری و وایرفریمینگ کاملا رعایت شده باشد زیرا این امر موجب افزایش جذب کاربران می شود. با پیشرفت تکنولوژی بیشتر افراد با استفاده از موبایل و یا تبلت به جست وجوی سایت ها می پردازند که به دلیل به وجود آوردن ظاهری مناسب در گوشی ها، نیازمند طراحی سایت شرکتی ارزان می باشیم.

 

مزایای طراحی سایت شرکتی

مزایای طراحی سایت شرکتی

دیزاین سایت های شرکت چند مزیت مهم دارد: 

  • سایت شرکتی بدون در نظر گرفتن محدودیت های مکانی و زمانی، خدمات خود را ارائه داده و به معرفی محصولات و خدمات شما در نتایج گوگل می پردازد.
  • این سایت ها بازار های داخلی و خارجی را افزایش داده و باعث به وجود آمدن کسب و کار های جدید می شود.
  • در سایت های شرکتی می توان نمایندگی های شرکت را معرفی کرد و حتی می توان فرم آنلاین را برای دریافت نمایندگی ارسال نمود.
  • به دلیل طراحی سایت شرکتی به صورت چند زبانه این امکان به وجود آمده است که شرکت شما حالت بین المللی داشته باشد.
  • با استفاده از طراحی سایت شرکتی می توانید دستاوردها و تاریخچه شرکت را معرفی کنید و همچنین رزومه جذاب و حرفه ای را ارائه دهید.
  • طراحی سایت شرکتی باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود و به علت عدم نیاز به نیروی کار در بخش های مختلف شرکت، موجب تسهیل روند کار شرکت ها شده است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران:

پیام خود را وارد کنید