طراحی سایت پزشکی در تبریز – امکانات سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی در تبریز – امکانات سایت پزشکی:

از مزایای مهم طراحی سایت پزشکی می توان به این موارد اشاره کرد که بیماران می توانند با سرعت بسیار بیشتری به پزشک مورد نظر خود مراجعه کنند، رزومه پزشکی در دسترس بیماران قرار می گیرد، در این فضا پزشکان بیشتر دیده می شوند، همچنین پزشکان می توانند با طراحی یک وب سایت اطلاعات و دانش پزشکی خود را با بیماران و یا پزشکان دیگر به اشتراک بگذارند.

طراحی سایت پزشکی

 

قیمت طراحی سایت پزشکی

قیمت طراحی سایت پزشکی

موارد مختلفی وجود دارند که به طور مستقیم بر قیمت طراحی سایت پزشکی و لوازم پزشکی تاثیر می گذارند مثل قدرت و رزومه ی تیم طراحی، طراحی به طور ویژه و یا با به کار بردن قالب های آماده، زبان برنامه نویسی، هاست، دامنه و دیگر خدمات مربوطه مثل سئو، بارگذاری محتوا، تولید محتوا و … شما می توانید برای طراحی این دسته از وب سایت از شرکت طراحی سایت یوتا کمک بگیرید.

ساخت سایت برای پذیرش

ساخت سایت برای پذیرش

در ساخت سایت برای پزشکان مزایای فراوانی وجود دارد برای مثال افرادی که بیمار هستند می توانند به وب سایت مراجعه کرده و با یافتن پزشک مورد نظر خود به صورت غیر حضوری برای گرفتن نوبت اقدام نمایند. یکی دیگر از مزایای بسیار مهم طراحی سایت پزشکی این است که پزشکان می توانند برای بیماران به صورت غیر حضوری و آنلاین مشاوره بدهند. به علاوه از خوبی های راه اندازی سایت برای پزشکان این می تواند باشد که بیماران می توانند از هر کجای کشور که باشند با نام دکتر و تخصص وی آشنایی پیدا کنند.

امکانات سایت پزشکی

امکانات سایت پزشکی

به دلیل بیشتر بودن مراجعاتی که به سایت های پزشکی صورت می گیرد و کاربران زیادی جذب این سایت ها می شوند، باید به گونه ای طراحی شوند تا بتوانند امکانات و قابلیت های منحصر به فردی نیز داشته باشند مثلا باید بخش مقالات و وبلاگ در آن قید شده باشد و نیز امکان رزرو و یا تعیین وقت ملاقات با دکتر وجود داشته باشد، همچنین پزشکان باید بیوگرافی و تخصص خود را معرفی کنند و فرم دریافت مشاوره ویا ویزیت غیر حضوری را برای بیماران فراهم کنند و علاوه براین ها امکان ثبت نام و پرداخت آنلاین برای بیمار فراهم شده باشد.

ساخت سایت پزشک متخصص

ساخت سایت پزشک متخصص
امروزه بسیاری از پزشکان متخصص و با تجربه نیاز دارند تا تخصص خود را به نحو احسن تبلیغ نمایند و برای این کار نیازمند ساختن یک رزومه پرمحتوا در وب سایت هستند تا باعث افزایش شهرتشان شده و بیشتر شناخته شوند. یکی از راه های تبلیغ تخصص پزشکان طراحی وب سایت و راه اندازی آن می باشد. در کل می توان گفت سایت های پزشکی به عنوان یک سایت تجاری شناخته می شوند که طراحی سایت پزشکی نیز با اهداف تجاری یک پزشک یا کلینیک پزشکی طراحی می شود.

چرا سایت پزشکی اهمیت دارد؟

چرا سایت پزشکی اهمیت دارد؟
بیشتر افردا که به محیط اینترنت دسترسی دارد تمایل دارند تا درباره انواع بیماری ها و روش های درمانی آن ها و همچنین دارو های مربوط به آن بیماری و کارایی و نیز اثرات آن ها تحقیق کرده و آشنایی پیدا کنند. به علاوه طراحی سایت پزشکی در صورتی که به طور کامل آموزنده باشد می تواند دانش فراوانی را در اختیار بیماران و افراد علاقه مند در مورد پزشکی و راه های درمان بیماری ها قرار دهد.

از دیگر کاربردهای طراحی سایت پزشکی این است که پزشکان می توانند به صورت زمانبندی شده با بیماران ارتباط برقرار کنند و به سوالات آن ها نیز پاسخ دهند. طراحی سایت پزشکی علاوه بر موارد گفته شده امکانات مختلف دیگری نیز دارد از جمله مقالات پزشکی، سوالات رایج پزشکی، پرسش و پاسخ، معرفی پزشکان رزرو وقت و انتقال دیدگاه ها و نظرات و…

مقاله های مناسب برای سایت پزشکی

مقاله های مناسب برای سایت پزشکی

بعد از طراحی سایت پزشکی توسط پزشکان، آن ها می توانند مقالات خود و خبرهای گوناگون پزشکی را منتشر کرده و با این کار بر محبوبیت سایت خود بیافزایند و مهم تر از همه این است که این روش باعث افزایش بازاریابی شده و با معرفی پزشکان، مراجعه کنندگان بیشتری نیز به مراکز پزشکی مراجعه می کنند. پزشکان در قسمت معرفی سایت می توانند تخصص و مدارک خود را معرفی کرده و ارائه دهند و در این میان اگر گواهینامه و یا افتخارات دیگری هم داشته باشند در این قسمت معرفی نمایند.

پزشکان همچنین می توانند در قسمت معرفی سایت ساعات کاری کلینیک و یا مراکز پزشکی و راه های ارتباطی را بیان کنند. خلاصه می توان چنین بیان کرد که طراحی سایت پزشکی روشی بسیار مناسب برای افزایش درآمد برای پزشکان عمومی، متخصص قلب و عروق، متخصص اعصاب و روان، متخصص پوست و زیبایی، روانشناسان، متخصص کودک و نیز پرستاران می باشد.

سایت پزشکی چه بخش هایی دارد؟

سایت پزشکی چه بخش هایی دارد؟

نحوه طراحی سایت پزشکی باید به گونه ای بادشد که مراجعه کنندگان به محض این که وارد می شوند، خدمات پزشکی و خدمات کلینیک بیمارستان و درمانگاه به طور واضح و روشن مشاهده نمایند. همچنین باید به گونه ای طراحی شوند تا افراد سریع و راحت بتوانند مواردی که در جست وجوی آن ها هستند پیدا کرده و از آن ها استفاده کنند.

بخش مربوط به رزرو وقت پزشک نیزباید به صورت مشخص قید شده و کار با آن آسان باشد. در بخش دیدگاه ها نیز پزشکان باید روزانه به پرسش کاربران پاسخ دهند تا اعتماد بیماران را به خود جلب نمایند. در طراحی سایت پزشکی هرچقدر جذابیت بصری بیشتر باشد باعث روی آوردن بیشتر کاربران فضای مجازی به آن شده و افراد بیشتری را به خود جلب می کند. مثلا می توان از رنگ هایی استفاده کرد که باعث آرامش انسان می شود.

در طراحی سایت پزشکی بهتر است عناوینی که بیشتر در فکر و ذهن بیمار است در صفحه اول سایت قرار داده شود، همچنین از قرار دادن مطالب تکراری و مطالبی که می توان گفت اکثر مردم از آن ها آگاهی دارند و همچنین حاشیه ها که باعث آزار کاربر می شود باید خودداری نمود، این عوامل باعث می شوند تا کاربران بعد از این که چند دقیقه به مطالعه پرداختند به زودی خسته شده و سایت را ترک کنند. در نتیجه برای این که به هدف خود در طراحی سایت پزشکی برسیم باید خیلی دقیق تر و ماهرانه تر عمل نماییم. برای انجام این کار باید از یک شرکت طراحی سایت کمک بگیرید.

اهمیت سایت پزشکی برای افراد

وقتی در طراحی سایت پزشکی از عکس های جذاب و تاثیرگذار استفاده می شود، باعث باکیفیت تر شدن سایت شده و کارایی آن را بالا می برد. گاهی دیده می شود در طراحی سایت پزشکی بخشی که به عنوان ارتباط با ما وجود دارد به سختی قابل مشاهده بوده و بیماران برای این که با کلینیک ارتباط برقرار کنند با مشکل مواجه می شوند. پس باید سعی کنیم عناوین اصلی را درصفحه اول قرار داده و با این روش تعداد مخاطبانمان را افزایش دهیم.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران:

پیام خود را وارد کنید