بدون شک ، داشتن یک کسب و کار در اینستاگرام ، نیازمند تبلیغ می باشد. تبلیغات برای بیشتر دیده شدن، و فروش بیشتر بسیار اهمیت دارد.

در حال حاضر ، اینستاگرام با بیش از 30 میلیون کاربر ایرانی با علایق متفاوت ؛ محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران می باشد. تقریبا می توان گفت اکثر ایرانی ها یک اکانت در اینستاگرام دارند و هر روز آن را چک می کنند.

بیش از 75 درصد کاربران نسبت به تبلیغات واکنش نشان می دهند و حداقل یک سوم آن ها تا به حال یک خرید از اینستاگرام داشته اند. پس فروش در اینستاگرام از طریق تبلیغات بسیار پر بازده خواهد بود .

شما می توانید از انواع روش های تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید. این روش تبلیغاتی در مقایسه با روش های دیگر بسیار مقرون به صرفه می باشد و بازده بیشتری خواهد داشت. برای اینکار می توانید از یک شرکت فعال در زمینه تولید محتوای اینستاگرام بگیرید.

کافه کانتنت ، با در اختیار داشتن نیروهای باتجربه، عملیات ایده پرازی، تولید محتوا، درج، طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی اینستاگرام و همچنین مدیریت اکانت اینستاگرام را انجام می دهد. شما می توانید کلیه این عملیات را به تیم ما بسپارید ، و خودتان صرفا پاسخگوی سیستم فروش و دلیوری باشید.

برای دریافت مشاوره در زمینه تبلیغات در اینستاگرام، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.

تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی می باشد که توانسته است، کاربران زیادی را به خود جذب کند. کاربران می توانند عکس ها و فیلم های خود را در این به اشتراک گذاشته و علاقه مندی های خود را دنبال کنند.

به عبارت دیگر اینستاگرام همان جامعه ما می باشد. از این رو می توان استفاده های کاربردی از این شبکه اجتماعی داشت.

تبلیغات در اینستاگرام

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم ، اینستاگرام کاربران زیادی دارد ، و همین امر ضرورت تبلیغات در محیط اینستاگرام را نشان می دهد . استفاده از این فر صت برای اکثر شرکت ها ضروری می باشد.

درحال حاضر اینستاگرام ، از نظر زمانی در ایده آل ترین زمان برای تبلیغات قرار دارد. هزینه تبلیغات در این شبکه اجتماعی خیلی ارزان می باشد و هنوز به قیمت واقعی خودش نرسیده است. پس بهترین زمان برای استفاده از این فرصت می باشد.

به عنوان مثال ، قیمت زمین در یک منطقه ای که تازه در آن ساخت و ساز انجام می شود، بسیار پایین تر می باشد. بدون شک قیمت زمین در این منطقه به مرور زمان بالاتر خواهد رفت. دقیقا تبلیغات در اینستاگرام هم همین حالت را دارد و اینستاگرام هنوز در اول راه است و هزینه تبلیغات بسیارپایین تر از قیمت واقعی آن می باشد.

برای سفارش تبلیغات در شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانید از کافه کانتنت کمک بگیرید. شما می توانید با مراجعه به سایت این شرکت درخواست خود را به ثبت برسانید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان ما هزینه را به شما اعلام می کنند و شما با خیالی آسوده قادر به تصمیم گیری خواهید بود.

چگونه می توان در اینستاگرام تبلیغ کرد؟

تبلیغات در اینستاگرام جزو تبلیغات به روش بصری می باشد. برای این کار از روش های مختلفی می توان استفاده کرد که در ادامه در رابطه با آن بیشتر توضیح می دهیم.

انواع روش های تبلیغات در محیط اینستاگرام

تبلیغات در فضای اجتماعی اینستاگرام انواع متفاوتی دارد و شما بسته به نوع کسب و کارتان می توانید،از یکی از آن ها استفاده کنید.

تبلیغات با تصاویر

برای آگهی های شامل عکس یا تصاویر ، می توان از این روش استفاده کرد. جلوه بصری اینستاگرام بسیار حائز اهمیت می باشد . اینستاگرام رابط کاربری فوق العاده کاربردی دارد و می توان از این طریق عکسای جذابی تولید کرد.

تبلیغات با ویدئو

برای تبلیغات در اینستاگرام ، به جای عکس از ویدئو برای معرفی مستقیم یا غیرمستقیم کسب و کار استفاده می شود. تبلیغات با ویدئو یک روش فوق العاده برای تبلیغ در اینستاگرام می باشد.

تبلیغات متوالی

برای نمایش مجموعه ای از تصاویر و ویدئوها به مخاطبان هدف می توان از این روش تبلیغاتی در اینستاگرام استفاده کرد.

چگونه می توان درصد واقعی بودن فالورهای اینستاگرام را تشخیص داد:

هزینه سفارش تبلیغ برای یک صفحه اینستاگرام ، به درصد واقعی فالورهای آن بستگی دارد. هزینه تبلیغ در صفحه ای با فالورهای فیک پایین تر می باشد.

برای تشخیص اینکه یک صفحه فالور فیک دارد یا خیر؟ می توان از نرخ مشارکت (ER) استفاده کرد.

برای این کار می توانید تعداد لایک را با تعداد کامنت جمع کرده و بر تعداد فالورها تقسیم کنید.

مزایای تبلیغات در اینستاگرام

استفاده از اینستاگرام برای تبلیغات مزیت های خاص خود را دارند. برخی از این مزایا عبارتند از :

 • در اینستاگرام شما منتظر مشتری نیستید، بلکه شما به سمت مشتری می روید.
 • اینستاگرام یک فرصت طلایی برای معرفی برند می باشد.
 • اینستاگرام برای تبلیغات شما بسیار پربازده خواهد بود. تعداد مشتریان شما در این شبکه ، عین پدال گاز قابل تنظیم می باشد و شما به خواسته خود خواهید رسید.
 • تمامی کسب و کارها می توان از این روش تبلیغاتی استفاده کنند.
 • در جهت معرفی شدن برند بسیار موثر است.
 • هزینه آن قابل قیاس با تبلیغات محیطی نمی باشد.
مزایای تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در شبکه اینستاگرام برای چه نوع کسب و کاری مفید می باشد؟

همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم، اینستاگرام جامعه ما است و شما می توانید از طریق آن نیاز جامعه را ارائه دهید. شما می توانید حتی برای فروش سوزن، از تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید.

شما از کدام سیاست برای تبلیغات در محیط اینستاگرام استفاده می کنید؟ بازاریابی درون گرا یا برون گرا ؟

بازاریابی درون گرا، یعنی تولید محتوا ،با وایرال شدن محتوا مخاطبان به مرور به صفحه اینستاگرام جذب می شوند.

در بازاریابی برون گرا ، شما با تبلیغات به سمت مخاطب حرکت خواهید کرد.

برای کسب نتیجه ی مطلوب از تبلیغات در اینستاگرام ؛ در مدت زمان کوتاه ، می توانید از استراتژی بازاریابی برون گرا را استفاده کنید. برای برگزاری بهترین کمپین های تبلیغاتی می توانید از کافه کانتنت کمک بگیرید.

بهترین روز و ساعت برای تبلیغات در شبکه اجتماعی اینستاگرام کدام است؟

برای کسب نتیجه ی بهتر از تبلیغات باید در زمان مناسبی این کار را انجام داد.

 • بهترین روز برای تبلیغات ، روزهایی است که فردای آن روز (مثل پنجشنبه) تعطیل باشد.
 • بهترین ساعت برای درج تبلیغ ساعت 19 تا 21 می باشد.

هدف گذاری برای تبلیغات در محیط اینستاگرام شامل چه مواردی می باشد؟

هدف گذاری تبلیغات در اینستاگرام می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • قرعه کشی
 • مسابقه
 • گرفتن لید برای سایت
 • گرفتن فالور و اجرای کمپین فروش
 • برندینگ

محتوای یک تبلیغ شما را به هدفتان نزدیک می کند. در برگزاری یک کمپین تبلیغاتی ، یکی از اهداف فوق را انتخاب کنید و برای آن تلاش کنید.

مراحل تبلیغات در شبکه اینستاگرام

تبلیغات در محیط اجتماعی اینستاگرام شامل مراحل زیر می باشد.

مرحله اول : تولید محتوای تبلیغاتی باکیفیت (بنر یا ویدئو تبلیغاتی)

تبلیغات به تنهایی معجزه نخواهد کرد. محتوای تبلیغاتی باید با کیفیت باشد . توجه به تولید محتوای اینستاگرام بسیار حائز اهمیت می باشد.

مرحله دوم : درج محتوای تبلیغاتی در صفحات اینستاگرامی و گرفتن فالور

برای تبلیغات در اینستاگرام ؛ باید بتوانید با درج محتوای تبلیغاتی در صفحات اینستاگرام فالور جذب کنید.

مرحله سوم : انتقال ارزش رایگان (محتوای خوب به فالورهای جدید) و رفیق شدن با فالورها و ایجاد اعتماد در فالورها

این مرحله بسیار مهم می باشد. شما باید بتوانید محتوای خوب به فالورها ارائه دهید. و با فالورها ارتباط خوبی برقرار کنید. برای جلب اعتماد فالورها باید با آن ها رفیق شوید.

مرحله چهارم : برگزاری کمپین فروش با آفر یا کد تخفیف ویژه آن کمپین

با برگزاری یک کمپین ، برای فالورهای شرکت کننده می توان تخفیف داد. برگزاری کمپین یک روش فوق العاده برای تبلیغات خواهد بود.

منظور از گنج اینستاگرام چیست؟

برای تبلیغات در اینستاگرام می توان از یک ویدئو یک دقیقه ای استفاده کرد. ویدئویی که حاوی ایده ای نو و جذاب برای تبلیغ باشد، یک گنج اینستاگرام می باشد. با دستیابی به گنج اینستاگرام ، می توانید آن را در صفحات مختلف درج کنید.

آیا خرید فالور یا ربات برای اینستاگرام پیشنهاد خوبی می باشد؟

خرید فالور یا ربات ، برای بازاریابی درون گرا سم می باشد، اما در بازاریابی برون گرا می توان از این روش استفاده کرد.

تبلیغات در اینستاگرام با کافه کانتنت

کافه کانتنت ، خدمات تولید محتوای تبلیغاتی اینستاگرام (بنر یا ویدئو ) را با هزینه ای مناسب ارائه می دهد. کافه کانتنت به شما کمک می کند، لیستی از صفحات اینستاگرام را از نظر نرخ مشارکت و بقیه ایتم ها مقایسه کنید. و صفحاتی که به مخاطبین شما نزدیک هستند را شناسایی کرده و در آنجا تبلیغ خود را سفارش دهید.

مشاوره رایگان کافه کانتنت برای تبلیغات در شبکه اجتماعی اینستاگرام

کارشناسان ما در خدمات تولید محتوا کافه کانتنت آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشد.

 • در صورت نداشتن ، استراتژی تبلیغات در اینستاگرام ، می توانید از متخصصین کافه کانتنت کمک بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.
 • شما با کمک کارشناسان ما می توانید از اهمیت و تاثیر بازاریابی محتوایی و تبلیغات در شبکه اینستاگرام آشنا شوید.