قیمت طراحی سایت با وردپرس در تبریز

قیمت طراحی سایت با وردپرس در تبریز :

قیمت طراحی سایت با وردپرس در تبریز :

در سال‌های گذشته برای طراحی وب سایت حتما باید از زبان‌های برنامه‌نویسی سخت و پیچیده استفاده می‌شد اما امروزه با روش طراحی وب سایت با وردپرس، سایت‌های قدرتمند با قابلیت‌ تغییر پیکسل به پیکسل، جزء به جزء و بدون چهارچوب و محدودیت طراحی می‌شوند که امنیت بیشتری هم دارند.

ساخت سایت با سیستم‌های مدیریت محتوا از امنیت بالایی برخوردار است. از طرفی هم سایت‌هایی که با کد نوشته می‌شوند تخصصی‌ترند و همچنین قابلیت خصوصی شدن از طرف مخاطب را دارند.

 

ساخت سایت با زبان‌های برنامه‌نویسی

ساخت سایت با زبان‌های برنامه‌نویسی

در سایت‌هایی که با زبان‌های برنامه‌نویسی طراحی و ساخته می‌شوند سرعت بارگذاری بیشتر است اما در طراحی سایت با وردپرس سرعت بارگذاری کم‌تری می‌باشد زیرا وردپرس هسته‌ی پیچیده‌تری دراد. طراحی وب سایت که با وردپرس انجام می‌گیرد از نظر سئو بسیار بهینه شده است و به همین دلیل با داشتن محبوبیت بیشتر، طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص داده است.

مزایای طراحی سایت با وردپرس

مزایای طراحی سایت با وردپرس

 

می‌توان گفت یکی از قدرتمندترین و جامع‌ترین و نیز موردپسندترین روش‌های طراحی سایت، طراحی سایت با وردپرس است که از نظر متخصصین هم قابل قبول می‌باشد. از طرفی نیز وردپرس قالب‌های متنوع، جذاب و مدرن دارد که توانسته است توجه کاربران را به خود جلب نماید. این قالب‌ها غالبا ریسپانسیو یا به‌اصطلاح واکنشگرا هستند. نکته‌ی مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که باید سایت موردنظر به صدر جست‌وجوها راه پیدا کند زیرا ریسپانسیو بودن سایت‌ها خود دلیلی برای تعیین کردن موتورهای جست‌وجوی گوگل می‌باشد. در طراحی سایت وردپرس هم می‌توانیم بر روی بهینه‌سازی سئو تسلط بیشتری داشته باشیم.

هزینه‌ی طراحی سایت با قالب وردپرس نسبت به طراحی سایت اختصاصی مناسب‌تر است که این مورد نیز یکی از مزایای وردپرس به حساب می‌آید.

هزینه‌ی طراحی سایت وردپرس

هزینه‌ی طراحی سایت وردپرس

 

در طراحی سایت با وردپرس چون از کد و قالب آماده بیشتر استفاده می‌شود، هزینه‌ی کمتری دارد. استفاده از طراحی سایت وردپرسی برای مشاغلی که می‌خواهند با هزینه‌ی کم بازدهی بالایی داشته باشند بسیار مناسب است. طراحی سایت حرفه ای وردپرس به دلیل مدرن بودن بسیار قابل‌توجه است و حتی سازمان‌های بزرگ جهان نیز از آن بهره‌ می‌برند. مخاطبین می‌توانند نحوه‌ی طراحی سایت وردپرس را انتخاب نموده و بر اساس مزایا و معایب انتخاب بهتری داشته باشند. امروزه طراحی سایت با وردپرس به دلیل مقرون به صرفه بودن، طرفداران زیادی دارد.

این موضوع دامنه‌ی وسیعی دارد و به همین دلیل ممکن است خریداران سردرگم شوند. در موارد زیادی ممکن است با این موضوع مواجه شویم که سایتی با دارا بودن امکانات بسیار زیاد قیمت پایین‌تری داشته و در مقابل سایتی وجود داشته باشد که دارای امکانات کمتر ولی قیمت بیشتری باشد. برای خارج شدن از این گونه سردرگمی طراحی سایت وردپرس با قرار دادن پشتیبانی 24ساعته و… به نیازهای مشتریان پاسخ کامل را ارائه می‌دهد.

طراحی سایت حرفه‌ای

طراحی سایت حرفه‌ای

شاید شنیده باشید که در طراحی سایت با وردپرس از امکانات و طراحی سایت‌ها کم می‌شود اما این یک باور غلط است. یکی از تفاوت‌های طراحی وب سایت وردپرسی و اختصاصی این است که که در طراحی سایت با وردپرس از پلتفرم آماده برای طراحی سایت استفاده می‌شود در حالی‌که برای طراحی سایت به‌صورت اختصاصی باید سایت طراحی و پیاده‌سازی شده و بعد از آن برنامه‌نویسی شود.

هزینه‌ی توسعه‎‌ی وب سایت وردپرسی

هزینه‌ی توسعه‎‌ی وب سایت

در طراحی سایت با وردپرس هزینه‌ی صرف‌شده بستگی به امکانات سایت دارد و به‌طور معمول وب سایت‌های شرکتی کم هزینه‌تر از سایر وب سایت‌هاست. درحالی‌که وب سایت‌های فروشگاهی به دلیل امکانات بیشتری که دارند هزینه‌ی چند برابری خواهند داشت. برای طراحی سایت وردپرسی باید بدانیم که پروژه‌ی ما به وسیله‌ی کدام نوع از سیستم مدیریت محتوا و چه نوع تکنولوژی‌هایی توسعه می‌یابد. اگر بر اساس این موضوع انتخاب خود را انجام دادیم بعدا می‌توانیم به جزئیات بپردازیم.

 

پشتیبانی سایت وردپرس

پشتیبانی سایت وردپرس

 

به دلیل افزایش کسب و کارهای مختلف که در فضای مجازی و از طریق طراحی وب صورت می‌گیرد، کسب اطمینان از خدمات، نگهداری و پشتیبانی سایت وردپرس از ضروری‌ترین دغدغه‌هایی است که صاحبان مشاغل دارند. برای انجام تبلیغات آنلاین، استفاده از وب سایت، یک روش بسیار کارآمد به شمار می‌رود اما بعد از پیاده‌سازی وب سایت ممکن است نیازمند پشتیبانی سایت وردپرس باشد. یک نیروی متخصص در بازه‌های زمانی معین لازم است تا خطاهای فنی احتمالی را رفع کند. لازم به ذکر است که انجام پشتیبانی و نگهداری سایت‌های اینترنتی تنها محدود به این مقوله نیست و از راه‌های مختلف می‌توان برای تامین آن اقدام کرد.

دلایل انتخاب وردپرس در سایت شرکتی

دلایل انتخاب وردپرس در سایت شرکتی

 

پیشرفت و توسعه در وردپرس مزایای زیادی دارد اما باید در نظر داشته باشیم که نوع کیفیت و طراحی در هزینه‌ی آن تاثیر گذار بوده و متفاوت است به این صورت که وردپرس می‌تواند قابلیت ایجاد یک طراحی سایت شرکتی با وردپرس را با استفاده از صفحه‌ساز خود داشته باشد و به همین دلیل روش‌های توسعه‌ی اختصاصی وردپرس بر قالب‌های آماده ارجحیت دارد.

عوامل موثر در تعرفه‌ی طراحی قالب وردپرس

دلایل انتخاب وردپرس در سایت شرکتی

 

یکی از عوامل موثر در تعرفه‌ی طراحی قالب وردپرس گرافیک و سبک طراحی قالب وردپرس می‌باشد همچنین موضوع و نحوه‌ی فعالیت سایت نیز از عوامل تاثیرگذار در این امر بوده و کد نویسی‌های استاندارد را نیز می‌توان از عوامل دخیل در میزان تعرفه دانست. علاوه بر موارد گفته شده عوامل زیادی در این موضوع دخیل هستند مثل طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا، ایجاد پنل تنظیمات در پیشخوان وردپرس، طراحی قالب برگه، سئو و بهینه‌ساز سایت و پوسته، مدت زمان پشتیبانی و رفع مشکلات احتمالی، افزایش سرعت بارگذاری و…

برای طراحی سایت وردپرسی می‌توانید از گروه تخصصی یوتا کمک بگیرید. این شرکت با در اختیار داشتن مهندسین متخصص و باتجربه، بهترین سایت را برای شما طراحی کنند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران:

پیام خود را وارد کنید