تفاوت طراحی سایت با اختصاصی با طراحی سایت با وردپرس قالب‌های آماده

ساخت سایت با زبان‌های برنامه‌نویسی

دو تفاوت مهمی که بین این دو نوع سایت وجود دارد این است که در سایت‌هایی که با زبان‌های برنامه‌نویسی طراحی می‌شوند سرعت بارگذاری بیشتر است اما در طراحی سایت با وردپرس سرعت بارگذاری کم‌تر می‌باشد زیرا وردپرس هسته‌ پیچیده‌تری دارد. طراحی وب سایت که با وردپرس انجام می‌گیرد از نظر سئو بسیار بهینه شده است و به همین دلیل با داشتن محبوبیت بیشتر، طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص داده است.

شاید شنیده باشید که در طراحی سایت با وردپرس از امکانات و طراحی سایت‌ها کم می‌شود اما این یک باور غلط است. یکی از تفاوت‌های طراحی وب سایت وردپرسی و اختصاصی این است که که در طراحی سایت با وردپرس از پلتفرم آماده برای طراحی سایت استفاده می‌شود در حالی‌که برای طراحی سایت به‌صورت اختصاصی باید سایت طراحی و پیاده‌سازی شده و بعد از آن برنامه‌نویسی شود.

مزایای طراحی سایت با وردپرس

می‌توان گفت یکی از قدرتمندترین و جامع‌ترین و نیز موردپسندترین روش‌های طراحی سایت، طراحی سایت با وردپرس است که از نظر متخصصین هم قابل قبول می‌باشد. وردپرس قالب‌های متنوع، جذاب و مدرن دارد که توانسته است توجه کاربران را به خود جلب نماید.

این قالب‌ها غالبا ریسپانسیو یا به‌اصطلاح واکنشگرا هستند و همین ریسپانسیو بودن سایت‌ها خود دلیلی برای تعیین کردن موتورهای جست‌وجوی گوگل می‌باشد. نکته‌ مهم دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که سایت موردنظر ما باید به صدر جست‌وجوها راه پیدا کند یعنی دارای سئوی بسیار قوی باشد. در طراحی سایت وردپرس می‌توانیم بر روی بهینه‌سازی و سئوی سایت تسلط کافی داشته باشیم.

هزینه‌ طراحی سایت با قالب وردپرس نسبت به طراحی سایت اختصاصی مناسب‌تر است که این مورد نیز یکی از مزایای وردپرس به حساب می‌آید. در طراحی سایت با وردپرس چون از کد کمتر استفاده می‌شود، هزینه‌ پایین‌تر است. استفاده از طراحی سایت وردپرسی برای مشاغلی که می‌خواهند با هزینه‌ کم بازدهی بالایی داشته باشند بسیار مناسب است. طراحی سایت حرفه ای وردپرس به دلیل مدرن بودن بسیار قابل‌توجه است و حتی سازمان‌های بزرگ جهان نیز از آن بهره‌ می‌برند.

مخاطبین می‌توانند نحوه‌ طراحی سایت وردپرس را انتخاب نموده و بر اساس مزایا و معایب انتخاب بهتری داشته باشند. امروزه طراحی سایت با وردپرس به‌دلیل مقرون به صرفه بودن، طرفداران زیادی دارد.

این موضوع دامنه‌ وسیعی دارد و به همین دلیل ممکن است خریداران سردرگم شوند. در موارد زیادی ممکن است با این موضوع مواجه شویم که سایتی با دارا بودن امکانات بسیار زیاد قیمت پایین‌تری داشته و در مقابل سایتی وجود داشته باشد که دارای امکانات کمتر ولی قیمت بیشتری باشد. برای خارج شدن از این نوع سردرگمی، واحد پشتیبانی یــوتا به سوالات و ابهامات ذهنی شما در این مورد پاسخ کامل ارائه می‌دهد.

علت تفاوت هزینه طراحی انواع سایت با قالب آماده

در طراحی سایت با وردپرس هزینه‌ صرف‌شده بستگی به امکانات سایت دارد. مثلا هزینه طراحی وب‌سایت‌ فروشگاهی به‌دلیل امکانات بیشتری که دارد بالاتر از طراحی وب‌سایت‌ شرکتی است. برای طراحی سایت وردپرسی باید بدانیم که پروژه‌ ما به وسیله‌ کدام نوع از سیستم مدیریت محتوا و چه نوع تکنولوژی‌هایی توسعه می‌یابد. اگر بر اساس این موضوع انتخاب خود را انجام دادیم بعدا می‌توانیم به جزئیات بپردازیم.

پشتیبانی سایت وردپرس

پشتیبانی سایت وردپرس

به دلیل افزایش کسب‌وکارهای مختلف در فضای مجازی و کسب‌وکارهایی که از طریق وب‌سایت فعالیت می‌کنند، نیاز است که پایداری و ماندگاری این نوع کسب‌وکارها تامین شود و به‌همین دلیل کسب اطمینان از خدمات، نگهداری و پشتیبانی سایت وردپرس از ضروری‌ترین دغدغه‌هایی است که صاحبان مشاغل دارند.

برای انجام تبلیغات آنلاین، استفاده از وب‌سایت، یک روش بسیار کارآمد به شمار می‌رود اما بعد از پیاده‌سازی وب‌سایت ممکن است نیازمند پشتیبانی سایت وردپرس باشد. یک نیروی متخصص در بازه‌های زمانی معین لازم است تا خطاهای فنی احتمالی را رفع کند. لازم به ذکر است که انجام پشتیبانی و نگهداری سایت‌های اینترنتی تنها محدود به این مقوله نیست و از راه‌های مختلف می‌توان برای تامین آن اقدام کرد.

دلایل انتخاب وردپرس در سایت شرکتی

پیشرفت و توسعه در وردپرس مزایای زیادی دارد اما باید در نظر داشته باشیم که نوع کیفیت و طراحی در هزینه‌ی آن تاثیر گذار بوده و متفاوت است به این صورت که وردپرس می‌تواند قابلیت ایجاد یک طراحی سایت شرکتی با وردپرس را با استفاده از صفحه‌ساز خود داشته باشد و به همین دلیل روش‌های توسعه‌ی اختصاصی وردپرس بر قالب‌های آماده ارجحیت دارد.

عوامل موثر در تعرفه‌ طراحی قالب وردپرس

یکی از عوامل موثر در تعرفه‌ طراحی قالب وردپرس گرافیک و سبک طراحی قالب وردپرس می‌باشد همچنین موضوع و نحوه‌ فعالیت سایت نیز از عوامل تاثیرگذار در این امر است. کدنویسی‌های استاندارد را هم می‌توان از عوامل دخیل در میزان تعرفه دانست.

علاوه بر موارد گفته شده عوامل زیادی در این موضوع دخیل هستند مثل طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا، ایجاد پنل تنظیمات در پیشخوان وردپرس، طراحی قالب برگه، سئو و بهینه‌ساز سایت و پوسته، مدت زمان پشتیبانی و رفع مشکلات احتمالی، افزایش سرعت بارگذاری و...

برای طراحی سایت وردپرسی می‌توانید از گروه تخصصی یوتا کمک بگیرید. این شرکت با در اختیار داشتن مهندسین متخصص و باتجربه، بهترین سایت وردپرسی را برای شما طراحی می‌کند.