چند نکته مهم قبل از پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز

پیشنهاد ما این است که قبل از انجام هر اقدامی برای طراحی سایت، چند نکته را در نظر داشته باشید و بعد از آن، از بین شرکت های طراحی سایت در تبریز به دنبال بهترین شرکت باشید:

هدف خود را از راه‌اندازی سایت مشخص کنید!

یکی از اولین و مهم‌ترین تدابیری که در طراحی وب سایت باید اندیشید این است که هدف از را‌ه‌اندازی سایت و تجارت آنلاین چیست؟ پس مهم است که ابتدا هدف خود را تعیین کنید. برای مثال وقتی سایت شما یک فروشگاه اینترنتی است، تمرکز بر بازگشت سرمایه‌، تغییر بازار فروش و حفظ مشتریان از جمله اهداف شما خواهد بود. علاوه‌بر آن اگر تمایل دارید یک کمپانی جدید راه‌اندازی کنید و از طرفی نیز نیازمند معرفی برند خود هستید، سایت شما باید دارای اطلاعات و مطالبی باشد که با محصولات و خدمات ارائه‌شده مرتبط است و همچنین باید بتوانید راه‌های ارتباط با مشتریان جدید و قدیمی را پیدا کنید و با آن‌ها در تماس باشید.

هدف خود را از طراحی وب‌سایت مشخص کنید سپس از شرکت طراحی سایت در تبریز به‌تناسب توانایی‌هایش کمک بگیرید. شرکت موردنظر باید یک نمونه از کارهای موفقیت‌آمیز خود را که باعث رفع نیازی شده است به شما نمایش دهد و همچنین روش‌هایی را که برای رسیدن به موفقیت استفاده کرده است به شما توضیح دهد.

توجه! هزینه برای طراحی سایت، سرمایه‌گذاری است

ضرب المثل "هرچقدر پول دهی همان قدر آش می خوری" در دنیای طراحی سایت هم کاربرد دارد. اگر یک شرکت طراحی سایت قیمت بسیار پایینی را به شما پیشنهاد دهد، ممکن است با انجام کار اشتباه، وقت و هزینه‌ شما را به هدر بدهد البته این به آن معنی نیست که برای طراحی سایت مناسب حتما باید هزینه‌ زیادی پرداخت کنیم بلکه باید ارزش واقعی سایت موردنیاز خود را در نظر بگیرید و متناسب با آن هزینه کنید.

و اما چطور باید هزینه‌ پروژه خود را تخمین بزنید؟ مشاوره با شرکت طراحی سایت و صحبت درمورد نیاز کسب‌وکار شما و همچنین در نظر گرفتن تجربه و دانش شرکت طراح سایت درمورد امکانات موردنیاز و حیاتی برای سایت شما، می‌توان به یک رقم حدودی رسید.

این را در نظر داشته باشید که مزایای ویژه‌ای که طراحی سایت می‌تواند برای کسب‌وکار شما داشته باشد، باید شما را مجاب کند که طراحی سایت بیشتر از اینکه هزینه باشد، یک سرمایه‌گذاری پرسود برای کسب‌وکار شما محسوب می‌شود؛ این را بعد از استفاده از سایتتان و در مدتی کوتاه، احساس خواهید کرد.

اطلاعات خود را درمورد طراحی سایت بالا ببرید!

به‌عنوان مدیری که قرار است سایت داشته باشد و از طریق آن اعتبار کسب‌وکار خود را افزایش دهید و فروش خود را چند برابر کند، بهتر است اطلاعات اولیه درمورد طراحی سایت داشته باشید تا مذاکره اصولی‌تری بین شما و مشاورین شرکت طراحی سایت شکل بگیرد و به سوالاتتان در جلسه مذاکره، سمت‌وسو بدهید. البته قرار نیست همه چیز را در این مورد بدانید چون این یک تخصص است و شما قرار نیست سایت طراحی کنید اما دانستن بعضی موارد که در مقاله "همه چیز درباره طراحی سایت" هم می‌توانید مطالعه کنید، به روند تحقیقات شما و شناسایی بهترین شرکت طراحی سایت سرعت خواهد بخشید.

معرفی بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز

تعداد شرکت های طراحی سایت در تبریز کم نیست. چیزی که مشخص است این است که حتما همه ادعا می‌کنند که بهترین سایت را برای شما طراحی خواهند کرد اما از قدیم گفته‌اند با حلوا حلوا کردن دهان شیرین نمی‌شود؛ شما حق دارید بدانید بر چه اساس باید این حرف‌ها را باور کنید و با اطمینان خاطر به سفارش طراحی سایت بپردازید. در ادامه طی چند مرحله گفته‌ایم که تحقیق درمورد چه عواملی شما را به آن شرکت حرفه ای و کاربلدی که می‌خواهید خواهد رساند.

چند نکته مهم قبل از پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز

مراحل شناخت بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز

ممکن است از طرق مختلف با یک شرکت طراحی سایت آشنا شده باشید اما از کجا باید مطمئن شوید که این تیم همان است که می‌تواند یک سایت حرفه ای برای کسب‌وکار شما طراحی کند؟ کافیست چند مورد زیر را در نظر داشته باشید:

 • با شرکت موردنظر وارد مذاکره تخصصی شوید!

شرکتی که می‌خواهد طراحی سایت کسب‌وکار شما را بر عهده بگیرد، حتما جلسه مشاوره تخصصی برایتان در نظر خواهد گرفت تا به تمام  سوالات شما در این مورد پاسخ دهد. در این جلسه سعی کنید تا جای ممکن تمام سوالاتتان را بپرسید. شما در همان جلسه تا حد زیادی می‌توانید به سطح دانش و تخصص تیم پی ببرید. در این جلسه سوالات شما می‌تواند در هر زمینه‌ای از طراحی سایت باشد مثلا درمورد هزینه طراحی سایت، هزینه طراحی سایت، مدت زمان طراحی سایت و سایرموضوعات مشابه.

اگر پیش از این درمورد اهدافتان از طراحی سایت به جمع‌بنده رسیده باشد، می‌توانید در جلسه مذاکره با مطرح کردن آن‌ها، دقتِ طراحی سایت را بالا ببرید؛ درمورد تمام انتظاراتتان از طراحی سایت با شرکت طراح صحبت کنید حتی درمورد اینکه هدف‌گذاری شما درمورد رقم سودی که می‌خواهید از طریق سایت به دست بیاورید چقدر است.

 • وب سایت خودشان را بررسی کنید!

اگر یک تیم بلد باشد یک سایت حرفه ای و اصولی برای یک کسب‌وکار طراحی کند و در این زمینه تجربه و مهارت کافی را داشته باشد، باید پیش از این ‌ها این کار را برای خود انجام داده باشد. باید بگوییم هیچ بهانه‌ای برای عدم انجام این کار پذیرفته نیست. یعنی برای یک تیم طراح سایت، سایت خودِ مجموعه بهترین نمونه کار و تضمین‌کننده توانایی تیم است. این مورد هم جزو آن موارد است که نمی‌توان گفت کوزه‌گر از کوزه شکسته آب می‌خورد چون شاید بتوان در یک کوزه شکسته آب خورد اما این ممکن نیست که با یک سایت ضعیف، بتوان درمورد تحویل یک سایت حرفه ای به مشتری اطمینان داد.

 • سابقه شرکت طراحی سایت را بررسی کنید!

وقتی از سابقه یک شرکت حرف می‌زنیم منظورمان این نیست که یک شرکت طراحی سایت حتما باید چندین سال سابقه داشته باشد، بلکه شرکت‌هایی وجود دارند که در عین اینکه تازه تاسیس شده‌اند ایده‌های درخشان و تکنیک‌های مدرن را نسبت به شرکت‌های قدیمی ارائه می‌دهند.
کاری که شما باید در این زمینه انجام دهید این است که از شرکت طراحی سایت بخواهید تکنولوژی‌هایی که برای کارهای خود استفاده کرده و موفق شده‌اند را به شما معرفی کنند و همچنین چگونگی داشتن مشتریان موفق و راه حل‌های انتخابی خود را نیز در اختیارتان قرار دهند. وقتی نمونه کارهای انجام‌گرفته توسط شرکت طراحی سایت را بررسی کنید می‌توانید به نتیجه قطعی برسید.

 • با شرکت طراحی سایت در تعامل باشید و از آنان یاد بگیرید!

به دلیل تغییراتی که در وب‌سایت‌ها و تکنولوژی‌ها به وجود می‌آید، باعث می‌شود همه چیز برایمان سخت شود زیرا در دنیای امروز، ما حتی با وب‌سایت نفس می‌کشیم و زندگی می‌کنیم به همین دلیل آگاهی داشتن از این‌که شرکت موردنظر ما درمورد چه چیزی صحبت می‌کند و چه کاری انجام می‌دهد بسیار ضروری است.

هنگامی که می‌خواهیم با یک شرکت طراحی سایت مذاکره نماییم باید آن‌ها حتما در کنار ما باشند و به ما کمک کنند و درمورد این‌که چه کاری انجام می‌دهند و چگونه کار را انجام می‌دهند و مهم‌تر از آن چرا این کار را انجام می‌دهند، ما را مطلع سازند.
علاوه‌بر آن ما باید از شرکت طراحی سایت بخواهیم درباره روند و روش کارشان به ما بگویند و همچنین درباره دلیل توصیه‌ها و تصمیماتشان با ما صحبت کنند. اگر در بخشی از پروژه دچار مشکل شدیم باید از آن‌ها سوال کنیم.

 • قیمت‌های پیشنهادشده برای خدمات مختلف را مقایسه کنید!

این حق شماست که بخواهید در قبال هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید بهترین خدمات را دریافت کنید. همواره باید بین کیفیت کار و قیمت پیشنهادشده یک ارتباط منطقی وجود داشته باشد. پس شما هم باید قیمت‌های مجموعه‌ها و تیم‌های مختلف را درمنورد خدمت موردنیاز خودد بسنجید و هم قیمت را بر اساس کیفیت نمونه کارهای موجود از تیم، بر اساس کیفیت کارشان بررسی کنید.

بزرگ‌ترین رسالت تیم یوتا، کمک به رشد و توسعه کسب‌وکار شما عزیزان است. در تیم ما مهم‌ترین هدف –به‌دور از هر نوع شعار و اغراقی- کمک به رشد کسب‌وکار شماست به همین دلیل سعی ما بر این است که تمام تلاشمان را برای حمایت از کسب‌وکار شما و دیده‌شدنتان انجام دهیم.

مراحل شناخت بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز

ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز

حالا فکر کنید با یک شرکت طراحی سایت در تبریز آشنا شده‌اید. اگر می‌خواهید بدانید این شرکت همان است که دنبالش بودید، این ویژگی‌ها را در آن جستجو کنید؛ به این شکل که در جلسه مشاوره، درمورد موارد زیر سوال بپرسید و در همان ابتدای کار درمورد هر کدامشان با شرکت طراح سایت اتمام حجت کنید؛ یعنی یک شرکت طراحی سایت خوب باید توانایی‌های زیر را داشته باشد:

 • داشتن یک سایت سئوشده و حضور در رتبه‌های برتر گوگل
 • ارائه مشاوره تخصصی در زمینه هر نوع کسب‌وکار
 • توانایی در طراحی سایت خلاقانه و منحصر به فرد
 • توانایی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
 • توجه به تجربه کاربری برتر برای جلب رضایت کاربران
 • پاسخگویی سریع و پشتیبانی مداوم و تخصصی
 • استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها در طراحی سایت
 • توانایی طراحی ریسپانسیو و سازگار با دستگاه‌های مختلف
 • تامین سرعت بالا در بارگذاری صفحات و محتواهای سایت
 • تضمین امنیت سایت و حفاظت از اطلاعات موجود در آن
 • قابلیت توسعه و ارتقاء سایت در آینده براساس نیازهای جدید
 • ارائه قیمت مناسب متناسب با خدمات ارائه‌شده برای کارفرما
ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز

یوتا؛ بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز

شرکت یوتا، بیش از ده سال است در زمینه طراحی سایت در تبریز فعالیت می‌کند. این تیم متشکل از جوانان نخبه کشور است که در بخش‌های مختلف این شرکت و براساس تخصص و تواتمندی‌شان در حال فعالیت هستند. ما در یوتا حرفه‌ای‌ترین سایت را براساس به‌روزترین انواع طراحی و با قیمت مناسب برای شما ارائه خواهیم کرد. این یک ادعای پوچ و خالی نیست؛ ما به راه خود ایمان داریم. شما هم می‌توانید نمونه کارهای ما را ببینید و خودتان به این حقیقت پی ببرد.

اول نیاز شما را خواهیم شنید و بعد بر اساس آن و با توجه به بودجه‌ای که برای این کار در نظر گرفته‌اید، درمورد سایتی که می‌توان برای شما طراحی کرد، با هم مشورت خواهیم کرد. در مرحله بعدی سایت رقبای شما را آنالیز می‌کنیم. بعد از توافق بر سر نوع طراحی و صحبت‌های جزئی‌تر درمورد صفحات و امکانات موردنیاز برای سایت شما، تیم یوتا شروع به کار می‌کند.

قسمت مهم ماجرا این است که ما در یوتا، تیم متخصص تولید محتوا برای سایت و تیم حرفه‌ای سئو و بهینه سازی سایت هم داریم؛ یعنی قرار نیست بعد از اینکه سایتتان طراحی شد نگران تولیدمحتواهای سئوشده یا روند بهینه‌سازی و بهبود عملکرد سایتتان باشید. تیم حرفه‌ای سئو و بهینه سازی یوتا آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه برای شماست.

سوالات متداول

بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز چه ویژگی‌هایی دارد؟

در زمینه طراحی سایت، شرکتی بهترین است که بتواند نیاز شما را به درستی تشخیص دهد و بعد از تشخیص امکانات موردنیاز شما در سایت و انتظاراتی که از آن دارید و با توجه به بودجه‌ای که شما برای طراحی سایتتان در نظر گرفته‌اید، یک ساعت حرفه‌ای تحویلتان دهد و این سایت باید قابلیت ارتقاء و بهبود نیز داشته باشد و شرکت طراح، خیال شما را از بابت پشتیبانی مداوم و سریع، راحت کند.

چطور می‌توانم بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز را پیدا کنم؟

برای این کار باید کمی تحقیق کنید؛ می‌توانید از تجربیات دوستان و آشنایان خود استفاده کنید، در اینترنت به‌دنبال بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز باشید، هر شرکتی که به شما پیشنهاد شد را بررسی کنید مخصوصا از طریق بررسی سایت خودِ شرکت می‌توانید به نتایج درستی برسید. قبل از اینکه در جلسه مشاوره تخصصی طراحی سایت برای کسب‌وکارتان حضور پیدا کنید، اطلاعات خود را در زمینه طراحی سایت بالا ببرید تا جلسه مفیدی داشته باشید البته نیازی به ورود به حوزه تخصص طراحی سایت نیست چون تخصص شما چیز دیگری است؛ همین که بدانید انتظار شما از ساییتان چیست کافیست. باید تیمی را انتخاب کنید که بتوانید به تخصص و حرفه‌ای بودن آن‌ها اعتماد کنید.

بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز کدام شرکت است؟

در پاسخ این سوال باید تخصص و سابقه شرکت موردنظر را بررسی کنید. شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی یوتا، بیش از ده سال است در زمینه طراحی انواع سایت در حال فعالیت است و شما می‌توانید به تخصص این تیم اعتماد کنید. این تیم تا امروز توانسته است سایت‌های متعددی را راه‌اندازی کند و حتی بعدها هم درمورد سئو و بهنیه سازی آن‌ها، اقدامات پربازدهی انجام دهد.