تبریز / خیابان رضانژاد شمالی / ساختمان آردا / طبقه 2 - تهران - میرداماد - خیابان انوار - پلاک ۳۷ - واحد ۲۰
گروه مشاوره یوتا
گروه مشاوره یوتا در کوتاه ترین زمان پاسخ می دهد. 041-33354440 واتساپ
seo_photo

سئو سایت در تبریز

افزایش بازدید و فروش

سئو یعنی آماده سازی وب‌سایت برای رسیدن به صفحات اول در گوگل و افزایش بازدیدکننده به منظور فروش و بازدید بیشتر. جهت مشاوره رایگان در زمینه سئو وب سایت خود، با ما تماس بگیرید.

041 - 3335 4440 0936 - 728 4639

سئو و بهینه سازی وبسایت

با بهبود سئو وب‌سایتتان، برند شما برای مخاطبین شناخته‌شده‌تر می‌شود. سئو به معنی بهینه سازی برای موتور جستجو است. با توجه به اینکه موتور جستوی Google در دنیا بسیار فراگیر شده، بیشتر مردم سئو را به معنای بهینه سازی وب سایت برای گوگل می دانند. اما در واقع سئو به معنی بهینه سازی وب سایت برای بالا آمدن در نتایج جستجوی کاربران است. در این حالت شما جزو نتایج اول موتور های جستجو هستید و بیشتر دیده خواهید شد و در نتیجه مشتریان بیشتری سمت شما خواهند آمد. موارد زیادی در فرایند سئو اهمیت دارند از جمله استانداردبودن کدنویسی وب‌سایت، سرعت لود وب‌سایت، تعیین استراتژی محتوا و تولید محتوای اختصاصی، لینک‌سازی‌های داخلی و خارجی که متخصصین باید بر آنها مسلط باشند. در واقع وب‌سایت شما باید به درجه‌ای از کیفیت از لحاظ فنی و محتوا برسد که موتورهای جستجو به آن اعتماد کرده و شما را در نتایج به کاربران نشان دهد. دور زدن و فریب‌دادن موتورهای جستجو نتیجه ای جز شکست نخواهد داشت؛ بنابراین آشنایی و شناخت دقیق الگوریتم‌های مهم برای موتورهای جستجو بهترین راه برای کسب موفقیت است. طبق آمارهای به دست آمده نزدیک 70 درصد بازدید و ترافیک سایت‌ها از طریق جستجوی کاربران در موتورهای جستجو می باشد. دانستن همین جمله کفایت میکند که شما برای افزایش بازدید و در نهایت فروش خود باید بیشترین تمرکز را در راستای سئو و بهینه سازی سایت خود قرار دهید. اگر برای کسب و کار خود یک سایت راه اندازی کرده‌اید، زمانی باید توقع افزایش فروش و تاثیرگذاری داشته باشید که سایت شما توسط بازار هدفتان دیده شود و سئو بهترین و هدفمندترین راه برای محقق شدن این امر است. لازم به ذکر است سایر فعالیتهایی که در قالب دیجیتال‌ مارکتینگ انجام می‌شود مانند شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات گوگل، تبلیغات کلیکی و سایر فعالیتها نیز تاثیرگذار هستند و از اهمیت بالایی برخوردار هستند؛ اما برای کسانی که توان هزینه‌های سنگین تبلیغاتی را ندارند، بهترین و به صرفه‌ترین راه انتخاب سئو در تبریز است. کارشناسان ما در شرکت سئو وبسایت در تبریز یوتا آماده راهنمایی شما در این زمینه می‌باشند.

computer_charts

خدمات بهینه سازی برای
موتور جستجو

خدمات سئو یوتا

Seo Strategy
استراتژی سئو و تولید محتوا
Searche Console
گوگل سرچ کنسول
Advanced SEO
تکنیک های حرفه ای سئو
Technical SEO
سئو تکنیکال
Link Building
لینک سازی کلاه سفید
اهمیت سئو در چیست ؟

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند. از این‌رو سئو مناسب ، کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان میدهد که ارزش سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد. کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند. بازدید بدست آمده از روش های سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.

چرا موتورهای جستجو نیاز به سئو دارند؟

با اینکه گوگل موتوری هوشمند است، ولی هنوز نیاز به کمک کاربران دارد؛ گوگل همیشه در تلاش بوده تا نتایج بهتری را به کاربران اینترنتی ارائه دهد، با این حال محدودیت‌هایی در این مسیر وجود دارد که نیاز به سئو سایت را ایجاد می‌کند. سئو اشتباه می‌تواند شما را از دید کاربران پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر دهد، در نتیجه رقبای شما با محتوایی ضعیف‌تر بازدید و محبوبیت بیشتری داشته باشند. ربات های خزنده گوگل فاکتورهای نسبتا مشخصی برای درک محتوای صفحه دارند که در صورت رعایت آنها شانس شما برای کسب جایگاه افزایش می یابد. این فاکتورها را اصطلاحا onpage seo می‌نامیم و برای موفقیت باید دقیقا بدانیم که این فاکتورها در سئو چه چیزهایی هستنند.

برای رسیدن به رتبه یک گوگل، چه چیزی لازم است؟

پاسخ به این سوال برای هر کسب و کار و سایتی متفاوت خواهد بود؛ بسته به میزان اعتبار و فعالیت های پیشین سایت شما، کلماتی که هدف گذاری کرده‌اید و همچنین وضعیت رقبا این زمان تعیین خواهد شد. ممکن است در یک حوزه بتوان در ۳ ماه موفقیت‌های مهمی کسب کرد ولی در حوزه دیگری بیش از یک سال زمان لازم باشد.

چه تضمینی برای رسیدن به رتبه یک گوگل دارید؟

در حالت کلی، موتور جستجوی هوشمند گوگل، سایت‌هایی را در رتبه‌های نخست قرار می‌دهد که از بقیه سایت‌ها بهتر دیده شوند و کاربرپسندتر باشند. اگر سئوی سایت شما بهینه شده باشد و محتواهای جذاب سئوشده در سایتتان داشته باشید، اعتبار سایت شما افزایش خواهد یافت و کاربران زیادی از سایت شما بازدید خواهد کرد. در نتیجه گوگل هم سایت و محتواهای سایت شما را در رتبه‌های اول قرار می‌دهد.

قیمت خدمات سئو چقدر است؟

سئو یک محصول نیست بلکه مجموعه ای از خدمات تخصصی است در نتیجه نمی‌توان قیمت مشخصی برای همه سایت‌ها در نظر گرفت. البته می‌توان خدمات سئو را در دسته بندی های مختلفی شامل بهینه سازی سایت، بازاریابی محتوا، لینک سازی و سایر خدمات سئو قرار داد و برای هرکدام هزینه مشخصی اعلام نمود. قدم اول مشاوره، آنالیز دقیق سایت و تصمیم‌گیری در مورد خدمات مورد نیاز است که بر همین اساس می‌توان تخمین درستی از قیمت به کارفرمایان گرامی ارائه نمود.

faq-computer