مزایای استفاده از قالب آماده‌ وردپرس

مزایای استفاده از قالب آماده‌ وردپرس

برخی از مزایای استفاده از قالب‌های آماده‌ی وردپرس برای طراحی وب سایت به شرح زیر می‌باشد:
قالب‌های آماده که فارسی‌سازی شده‌اند در مقایسه با وب سایت‌هایی که به‌صورت اختصاصی طراحی شده‌اند، از نظر ظاهری بسیار زیبا می‌باشند، البته این فقط ظاهر قضیه است و می‌توان هر گونه وب سایت شکیلی را طراحی نمود.

 • در نصب این‌گونه از قالب‌ها سرعت بالایی وجود دارد.
 • می‌توان سایت را فقط در چند ساعت طراحی نمود.
 • طراحی سایت با این روش دارای هزینه‌ی پایینی است.
 • مدیریت قالب‌های آماده‌ی وردپرس بسیار راحت‌تر انجام می‌شود.
 • برای این‌که بخواهیم قالب‌های آماده را راه‌اندازی کنیم فقط نیازمند هزینه‌ی هاست هستیم.

معایب طراحی سایت با وردپرس یا قالب آماده

بیشتر این نوع قالب‌های آماده تجاری هستند و برای همین باید برای خرید آن‌ها از سایت اصلی فروشنده اقدام کنیم که این کار را نیز بیشتر طراحان سایت انجام نمی‌دهند و به همین دلیل بعد از گذشت مدتی سایت آسیب می‌بیند و کاملا به‌هم می‌ریزد و برخی از افزونه‌هایش از کار میافتند و نیز مشکلات فراوان دیگری نیز در هنگام نصب قالب برای آن به وجود می‌آید.

بیشتر این نوع قالب‌های آماده تجاری هستند و برای همین باید برای خرید آن‌ها از سایت اصلی فروشنده اقدام کنیم که این کار را نیز بیشتر طراحان سایت انجام نمی‌دهند و به همین دلیل بعد از گذشت مدتی سایت آسیب می‌بیند و کاملا به‌هم می‌ریزد و برخی از افزونه‌هایش از کار میافتند و نیز مشکلات فراوان دیگری نیز در هنگام نصب قالب برای آن به وجود می‌آید.

طراحی قالب اختصاصی وردپرس و مزیت‌های آن

از آن جایی که می‌گوییم قالب کاملا اختصاصی انجام می‌گیرد، بنابراین تمام موارد برنامه‌نویسی از ابتدا در دست طراح سایت می‌باشد و در این باره هیچ‌گونه نگرانی نداریم.

از طرفی نیز تمامی گرافیک وب سایت که با وردپرس و با طراحی قالب وردپرس انجام می‌شود بر اساس خواست مشتری است. برای این‌که قالب وردپرس را طراحی نماییم به ترتیب زیر باید عمل کنیم:

 • طراحی گرافیک سایت به‌صورت اختصاصی طراحی
 • تایید طرح گرافیکی سایت توسط مشتری
 • نصب اسکریپت مدیریت وردپرس
 • انتقال قالب طراحی شده به وردپرس و ارتباط با هسته وردپرس
 • اتمام کار و نمایش دادن دمو به مشتریان
 • تایید مشتری و انتقال سایت به هاست با امنیت بالا
 • تسویه و آموزش مدیریت وب سایت
 • وارد نمودن اطلاعات اولیه

مزیت‌های طراحی قالب وردپرس به‌صورت اختصاصی

مزیت‌های طراحی قالب وردپرس به‌صورت اختصاصی

طراحی سایت با وردپرس و قالب وردپرس مزایای زیر را دارد:

 • هیچ گونه نگرانی بابت به هم ریختگی قالب نخواهید داشت.
 • قالب بسیار سبک و روان می‌باشد.
 • طراحی قالب براساس اصول سئو و بهینه‌سازی انجام می‌گیرد.
 • هیچ گونه باگ امنیتی ندارد.
 • تمامی افزونه‌ها به شکل کاملا دستی نوشته شده و هر منبع خارجی را مورد استفاده قرار نمی‌دهد.
 • هسته‌ی وردپرس با کدهای پی اچ پی ارتباط خواهد داشت.

معرفی انواع قالب آماده وردپرس و کاربرد آن‌ها

قالب‌های آماده وردپرس با طراحی‌های جذاب ارائه می‌شوند که دارای دسته‌بندی‌های مختلفی هستند. قالب‌های فروشگاهی، شرکتی، شخصی، خبری، نمونه کار و غیره. به همین دلیل کار برای کاربران در انتخاب قالب آسان‌تر شده است. در ادامه به انواع قالب‌های وردپرس اشاره می‌کنیم:

وردپرس

1- قالب آماده وردپرس شرکتی

قالب‌های شرکتی یکی از انواع قالب‌های وردپرس می‌باشند که به‌صورت حرفه‌ای طراحی شده‌اند تا مجموعه‌ی شما را به بهترین شکل معرفی کرده و اعتماد مشتریان را به نام تجاری و کسب وکار شما افزایش می‌دهند. این‌گونه از قالب‌ها می‌توانند گزینه‌ی بسیار مناسبی برای شرکت‌ها، مشاغل، آژانس‌ها و سایر کسب‌.تارهای باشند. این نوع از قالب‌ها دارای صفحاتی با عنوان درباره‌ی ما، نمونه کار، خدمات، اعضای تیم و وبلاگ هستند؛ برای مثال قالب‌های ساسلند و کالیاس نمونه‌هایی از قالب‌های شرکتی هستند که با امکانات بی نظیری که دارند موجب شده‌اند راه‌اندازی یک وب سایت شرکتی کار ساده‌ای باشد.

2- قالب آماده وردپرس فروشگاهی

قالب‌ آماده وردپرس فروشگاهی امکانات فراوانی ازجمله نمایش دسته‌بندی محصولات در منو، نمایش محصولات با روش‌های مرتب‌سازی، نمایش نظرات مشتریان، نمایش صفحه‌ی جزئیات محصول، صفحه‌ی سبد خرید و... را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از نمونه‌های قالب آماده وردپرس فروشگاهی می‌توان قالب‌های دیجی لند و مارکتو را مثال زد. در صورتی‌که دموی این قالب‌ها را ببینید متوجه خواهید شد که چقدر کار طراحی سایت با قالب‌های آماده‌ی فروشگاهی جذاب‌تر به نظر می‌رسد. قالب‌های ایران کالا و دیجی کالا نیز ازجمله قالبهایی هستند که در واقع از بهترین پوسته‌ها به شمار می‌روند.

3- قالب آماده وردپرس شخصی

اگر می‌خواهید رزومه و مهارت‌های خود را معرفی نمایید، بهترین راه این است که از سایت برای معرفی اطلاعات فردی و رزومه خود استفاده نمایید که در این مورد می‌توانید به‌طور رسمی جایگاه خود را به دیگران معرفی نمایید. در کنار آن ارزش اجتماعی خود را نیز بالا می‌برید. از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که طراحی سایت شخصی با قالب‌های اختصاصی مانند قالب باکو دارند، داشتن بخش معرفی، نمونه کار، پروژه‌ها، مهارت وسایر اطلاعات ضروری است.

4- قالب آماده وردپرس آموزشی

به قول نلسون ماندلا " آموزش، قوی ترین سلاحی است که می توانیم برای تغییر جهان از آن استفاده کنیم" بنابراین چه رئیس یک دانشگاه باشید، چه مدیر یک مهد کودک و یا یک معلم خصوصی، می دانید که نحوه بازخورد کاربران از سایت‌های آموزشی موجب می شود تا تصمیم‌گیری‌های لازم در مورد نیازهای آموزشی جامعه انجام گیرد.

ازجمله معروف‌ترین قالب های آموزشی می توان به قالب استادیار اشاره نمود. این قالب برای راه اندازی سایت های آموزشی و نیز فروش دوره‌های آنلاین اختصاصی شده اند.

شخصی‌سازی قالب آماده وردپرس در تیم برنامه‌نویسی یوتا

همانطور که اشاره کردیم، استفاده از قالب آماده وردپرس در طراحی سایت‌های مختلف با اینکهه انتظارات کارفرمایان را تا حد زیادی رفع می‌کند، اما در مواردی ممکن است کارفرمایان این انتظار را از تیم برنامه نویسی و طراحی سایت مجموعه‌های مختلف داشته باشند که یک قالب شخصی‌سازی‌شده و اختصاصی برای وب‌سایتشان داشته باشند. در این موارد، تیم طراحی سایت یوتا اقدام به شخصی‌سازی این قالبها و تدارک آن برای کارفرمایان گرامی می‌کند.