طراحی سایت آموزشگاهی صرفا برای اطلاع‌رسانی

اگر شما تصمیم دارید به‌عنوان یک مدیر آموزشگاه فقط از طریق وب‌سایت، برنامه‌های آموزشگاه خود را اطلاع‌رسانی کنید، می‌توانید به‌راحتی این کار را انجام دهید. با طراحی وب سایت، آن هم از نوع آموزشگاهی، می‌توانید تمامی برنامه‌ها و اتفاقات آموزشگاه خود را به کاربران خود ارائه دهید.

این به‌نوعی مزیت و برتری برای آموزشگاه شما نسبت به آموزشگاه‌های رقیب محسوب می‌شود؛ چون کاربرانتان به‌سرعت و از هر مکانی، فقط با مراجعه به سایت می‌توانند از اخبار و اطلاعات به‌روز مربوط به کلاس‌ها باخبر شوند و دیگر لازم نیست بصورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کنند.

طراحی سایت آموزشگاهی از نظر گرافیکی

در طراحی سایت آموزشگاهی، باید این نکته را در نظر گرفت که آنچه که برای طراحی وب‌سایت برای شغل شما نیاز است، منحصر به شغل شماست. یعنی گرافیکی که برای طراحی وب‌سایت پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد، نمی‌تواند برای طراحی وب‌سایت شما مناسب باشد. در این‌ موارد می‌توان گفت که کلیدی‌ترین تفاوت وب‌سایت شما با وب‌سایت‌های مشاغل دیگر در گرافیک می‌باشد.

شما ابتدا باید قالب گرافیکی را برای سایت خود انتخاب کنید تا بتوانید نوع شغل خود را برای مخاطب معرفی نمایید و مخاطب نیز با مشاهده اولیه سایت شما، بتواند در همان لحظات ابتدایی متوجه شود که وارد چه وب‌سایتی شده است.

موارد بسیاری می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید گرافیک مناسبی را انتخاب کنید؛ در این میان می‌توان به مواردی مانند دسته‌بندی‌های مرتبط، اسلایدشو مناسب و یا حتی رنگ‌بندی‌های مناسب با کار خود نیز اشاره کرد. در این حالت وب‌سایت شما در حکم یک بولتن مجازی است که کاربرانتان می‌توانند آن را بخوانند و یا از طریق صندوق تماس با شما ارتباط برقرار کنند.

وب‌سایت آموزشگاهی؛ با امکان اطلاع‌رسانی، ثبت نام آنلاین و با سرورهای محدود

وب سایت آموزشگاهی؛ با امکان اطلاع‌رسانی، ثبت نام آنلاین و با سرورهای محدود

درصورتی‌که شما می‌خواهید اطلاعات دوره‌هایی که می‌توانید در آموزشگاه خود برگزار نمایید را در وب‌سایت خود قرار دهید تا کاربران امکان ثبت‌ نام داشته باشند، در حقیقت شما توانسته‌اید اولین قدم را برای ارائه دادن سرویس به کاربرانتان بردارید.

شما می‌توانید در زمانی که وب‌سایت طراحی می‌کنید، این امکان را فراهم نمایید تا مشتریان بتوانند وارد وب سایت شده و درمورد دوره‌ها اطلاعات کافی را مشاهده کنند و پس از اینکه از مواردی مانند طول مدت دوره، زمان شروع، هزینه‌ها، ساعت‌ دقیق برگزاری، اساتید دوره و غیره اطلاع پیدا کردند، به پرداخت هزینه‌ی آن اقدام نموده و نام خود را در دوره ثبت کنند.

شما حتی می‌توانید پس از اینکه آن‌ها را از طریق وب‌سایت ثبت نام نمودید، کد رهگیری را در اختیارشان قرار دهید تا بتوانید از مشخصات آن‌ها که هنگام ثبت‌نام در وب‌سایت درج کرده‌اند، پرینت گرفته و به آن‌ها اجازه‌ی حضور در دوره را بدهید. وجود این سرویس و یا امکانات در طراحی سایت آموزشگاهی، موجب می‌شود که شما مجبور نباشید شلوغی ثبت‌نام حضوری را تحمل کنید و به این شکل، از پرداخت حقوق برای کارمندان بیشتر نیز جلوگیری می‌گردد.

ال ام اس و سیستم مدیریت آموزش

ال ام اس سیستمی است که امکان مدیریت مجازی یک آموزشگاه را به ما می‌دهد. همانطور که شما دوره‌ای را در آموزشگاه برگزار می‌کنید درمورد طراحی وب‌سایت نیز ما این امکان را برای شما فراهم می‌کنیم تا تمام پروسه‌هایی که در آموزشگاهتان جاری می‌باشد را به‌صورت مجازی مشاهده نمایید.

این‌طور تصور کنید که شما یک وب‌سایت آموزشگاهی مجازی و ال ام اس دارید، در این صورت شما می‌توانید سرویس‌های زیر را در وب‌سایت خود قرار دهید:

  • امکان نمایش و اطلاع‌رسانی اطلاعات مربوط به آموزشگاه شما از طریق وب‌سایت
  • امکان ثبت‌نام مشتریان شما در ترم‌های تحصیلی و یا تک‌دوره‌ها با پرداخت شهریه
  • امکان برگزاری آنلاین هر کلاس برای تمام ثبت‌نام‌ کنندگان و همچنین امکان ماندگاری فایل‌های آموزشی دلخواه در وب‌سایت
  • امکان حضور کارآموزان تنها در کلاس دوره‌ای که در آن ثبت‌نام کرده‌اند مانند یک آموزشگاه واقعی
  • امکان پرسش و پاسخ در بین دانشجویان و اساتید
  • امکان برگزاری آزمون آنلاین توسط استادان از طریق سایت آموزشگاهی
  • امکان نمایش نتایج آزمون برای هر دانشجو در کارتابل خود در وب‌سایت آموزشگاه

طراحی سایت آموزشگاهی و آزمون‌های آنلاین

هوشمندسازی و ارائه‌ی آموزش و محتوای آموزشی به‌صورت آنلاین، در هر زمان و مکانی برای مخاطبان بسیار مهم است. امروزه دانشجویان قبل از اینکه به‌صورت فیزیکی در آموزشگاه حضور داشته باشند، اول با مشاهده‌ وب‌سایت آن موسسه‌ آموزشی درباره‌ روند کاری و سرفصل دروسی که برگزار می‌شود اطلاعاتی به دست می‌آورند. همین مسئله می‌تواند به‌عنوان یک راهکار نوین و فراگیر امروزی برای تصمیم‌گیری و انتخاب آموزشگاه شما باشد.

طراحی وب سایت آموزشگاهی و آزمون‌های آنلاین

در طراحی سایت آموزشگاهی، کلاس‌ها به‌صورت آنلاین و کاملا مجازی تشکیل می‌گردد و این مسئله می‌تواند از بزرگترین اهداف شما برای طراحی وب‌سایتتان باشد چون امروزه از طرفداران بیشتری برخوردار است. نداشتن وقت کافی و یا دور بودن از موسسه‌ آموزشی شما می‌تواند از جمله دلایلی باشد که شما را نسبت به برگزاری دوره‌ها به شکل آنلاین مجاب و علاقه‌مند کند.

اگر به دنبال طراحی سایت آموزشگاهی هستید، می‌توانید به تخصص و تجربه‌ تیم یوتا در این زمینه اعتماد کنید و از تجربه‌ روزهای جدید و ساختن لحظات متفاوت در آموزشگاه خود لذت ببرید.